Bugün Ne Ürettiniz?

Neyle boyadınız acaba?

2 Beğeni

Düz akrilik boya ile boyadım. Tam olarak bu ;

4 Beğeni

Sırtını nasıl düzelttiniz?

Sıcak hava tabancası ile düzelttim. Vakit bulursam bi nasıl yapılır videosu çekip yükleyeceğim youtube’a.

2 Beğeni

Kitaplar için bahar temizliği adı altında sığınağa inildi. Mukavvaaa kutular açıldı. Ana maddesi selüloz olan tüm arkadaşlar hizaya dizildi. Not kağıtları, ders kitapları, testler, eskiden alınmış okunan ve okunmayan kitaplar, ajandalar vb. Sonuç olarak dört karton kutu dolusu geri dönüşüme gidecek materyal, 8 veya 9 adet satın alınmış ama okunmamış kitap, iki kutu dolusu da okunmuş kitap çıktı. :slight_smile:

2 Beğeni

Güzel olmuş saç kurutma makinası da aynı işi görür mü bu durumda?

Valla saç kurutma makinesini denemedim bilmiyorum ama amaç sırttaki tutkalı eritip, kitabı hizalayıp tekrar donmasını beklemek. 400-450 derecede yapıyorum ben oluyor. Saç kurutma makinesi o tutkalı eritecek kadar ısıtır mı bilmiyorum. Çok dikkat etmek gerek kitabın sırtının yanması veya tutkal erimiş durumdayken yanlış bir harekette sayfaların komple dağılması olası :slight_smile:

2 Beğeni

Kullandığınız ısıtıcı veya her ne cihazsa ne olduğunu söyler misiniz? Fırın demeyeceksiniz değil mi?

Lagari için kısa bir kitap incelemesi yazdım.

5 Beğeni

3 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

7b560cf55bba882c9e754e1b7032948bae79e32b_2_500x500
Yayıncı buldum, çok yakında kitabevi raflarında olurlar. İlk kitaplarım.

12 Beğeni

Yangından kurtarılmış bitik halde asimov kitabı vardı elimde. Onu ciltledim. Baya uğraştırdı :slight_smile: Yaparken videosunu da çektim. Bir ara editleyip youtube’a yükleyeceğim.

Orijinali böyleydi :slight_smile:

49 Beğeni

Woww, çok güzel olmuş ellerinize sağlık :clap:t2:

2 Beğeni

Bayılıyorum böyle çerden, çöpten çıkan herhangi bir nesnenin yeniden kullanılır hale getirilmesine. Kitapta ilk kez bu seviyede bir tadilat gördüm elinize sağlık. :heart_eyes: :+1:

2 Beğeni

Harika görünüyor, ellerinize sağlık. :+1:
Videoyu merakla bekliyorum.

2 Beğeni

Mahvetmissiniz kitabi…

11 Beğeni

Youtube’da yayınlayınca buradan paylaşın bağlantıyı lütfen.

2 Beğeni

Yapılış aşamaları burda. 15 dakikaya indirebildim en son :slight_smile:

40 Beğeni

Tebrik ederim, çok güzel iş çıkarmışsınız.

2 Beğeni

kapağın sırtıyla kitabın sırtı arasına tutkal sürülmüyor mu?