Bugün Ne Ürettiniz?

Yeni puzzle yapıştırıcı alıp sürmem lazım zaten bazı yerleri yapışmamış. Halının altında saklıyorum kedim rahat durmuyor. Biraz daha saklarsam kötü olan her yerini tekrar yapmaya başlayacağım.:joy::joy:

Teşekkür ederiimm.:sweat_smile:

3 Beğeni

Cennetten çiçek mi topluyorum.flac

1 Beğeni

Konu gerçekten çok güzel. Başlığı açan arkadaşın fikrine sağlık :slight_smile: Sadece somut bir şey değil aslında düşünmek bile insanın kendi zihnine münhasır bir üretimdir. Nuri Bilge Ceylan’ın Kış Uykusu filminde bir diyalogta şöyle bir cümle vardı: “Kafasında daha fazla fikir barındıran biri, diğerlerinden daha eylemci sayılır.’’ Bu cümleyi düstur edinerek bir gün hiçbir şey yapmadıysam veya yapamadıysam herhangi bir konu hakkında epey düşünür, fikir üretirim. Bunun meyvesini çok kez aldığımı düşünüyorum. Hem böylelikle boş geçirdiğimi düşündüğüm o günü ziyan olarak görmekten bir nebze de uzaklaşmış oluyorum. Yoksa boşa geçen her zaman benim için bir vicdan azabı olarak geri dönüyor. Bunun haricinde bugün yıllardır hayaliyle tutuştuğum şeyi başarma yolunun üçüncü günündeyim :slight_smile: Karantina da sağ olsun, üniversitelere ara verilmesiyle beraber okumak istediğim bilimkurgu/fantazya romanlarını stoklayıp birazını bitirdim sayılır. Böylece bana da yüklü miktarda fikir vermiş oldular :smiley: Distopik roman yazma fikrimden fantazya romanı yazmaya geçişe sürüklediler beni. Şu an da sanıyorum bu gece sonuna kadar planladığım kadarıyla romanımın giriş kısmını tamamlamış olacağım.

7 Beğeni

Yüzümde maskeyle 3,5 saat boyunca parkurda ter ürettim. :slight_smile:

7 Beğeni

Altın harici herhangi bir takı takamıyorum, alerjik reaksiyon veriyor vücudum ama küpelere bayıldım, çoktan kapınızı çalmıştım yoksa. Elinize sağlık. Müzik aleti çalsaydım da güzel olurmuş.

Ben ahşap yakma tablolar yapmak istiyorum ama sürekli “zamanım yok” bahanem var:/ Hiçbir şey üretmiyorum kısacası, çalışmak haricinde. Punch öğrendim, işledim bir yastık ama ilgi görmeyince insan üretmeye devam edemiyor.

Küpeler çok zarif gerçekten, dönüp dönüp bakıyorum.

2 Beğeni

Uzun bir zamandır yapmayı planlıyordum ama pek beğendiğimi söyleyemem. Evde kullanacak başka bir şey kalmamış. :confused:
Yine de iş görür durumdalar. :sweat_smile:

13 Beğeni

Bence çok güzel olmuş ellerinize sağlık :slight_smile: puzzle de güzelmiş bu arada

2 Beğeni

Hiç bir şey, öylesine bomboş gezindim. :roll_eyes:

1 Beğeni

Bende bugün bomboş gezindim.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederiimm.:blush:

4 Beğeni

inanılmazlar! satıyor musunuz bunları?

3 Beğeni

Teşekkürler. Gitar parçası olanları özel sipariş üzerine üretip yırtdışına satıyorum. Diğer aksesuarlar şimdilik eşe dosta hediye olarak gidiyor genellikle :slight_smile:

3 Beğeni

Dürüst olmak gerekirse insanlığa bende faydasız bir karakterim şimdilik ama zaman ne gösterir bilemem demekte fayda var… .ama bu güne gelirsek evde 1 yıldır saksıda yetiştirdiğim avokado ve limon vardı gittim onları güzel bi yere ektim … bakalım

4 Beğeni

sayılır ya niye sayılmasın …

2 Beğeni

Bugün de hiçbir şey üretmedim. Aynı gün Elon Musk’ın yılda 536m dolar sadece Tesla’nın CEO’su olarak kazandığını öğrendim.

2 Beğeni

Yarabbi bu nasıl bir sabır :scream:
O gökyüzünü yapana kadar saçlarıma komple aklar düşerdi sanırım.

3 Beğeni

Fikir çok güzelmiş, ayraç koleksiyonumun büyük bir kutusu var ama kullandıklarım için böyle bir kutu ben de yapabilirim:)

1 Beğeni

Arkadaşlar kısa bir hikaye yazmaya çalışıyorum ama her seferinde silip silip baştan başlıyorum. Hep yazdıklarımın çok kötü olduğunu ve okuyacağını bunaltacağını düşünüyorum. Bu halde ne yapmalıyım yahu? En iyisi hiç yazmamak ve sürekli okumak mıdır sizce?

7 Beğeni

Berbat da olsa yaz. Okuyanı bunaltsa ne olur? Okuyan kişi de çok matah sanki. Bunalsın biraz, ölmez.

(Not: Bitirince bana da gönder.)

12 Beğeni

Az önce bir taslak oluşturdum forumda. Yedi buçukta başlamıştım 10 paragraf civarı metnin hepsini sildim. Okuyunca bu ne ya triplerine girdim )=

4 Beğeni