Çalıpınar Köyü kitap desteği

Bir arkadaşımız da aldığı kitapları bana ayrıca ulaşarak haber verdi. Koca listeden iki kitap kaldı geriye, onları da hallederiz mutlaka diye düşünüyorum :slight_smile:

Hepinize çok teşekkürler :cherry_blossom:

2 Beğeni

:fireworks: SON DURUM: KAMPANYAYI BAŞARIYLA KAPATMIŞ BULUNUYORUZ. :fireworks:

Geriye kalan iki kitaptan biri hiçbir çevrimiçi kitapçıda bulunamadı, diğerini de bana mesaj atan arkadaşımız siparişine ekledi. Böylece internetten satın alabileceğimiz bütün kitapları aldık.

İlgilenen, kitap satın alan, gönderen herkese (ayrıca “Rıhtım’da hallederiz!” diye bana önayak olan @Firtinakiran’a) sevgiler, teşekkürler. Tuğbanur Öğretmenimiz de size selamlarını ve sevgilerini gönderiyor. İki gündür o da mutlulukla takip ediyordu bizi. :cherry_blossom:

Edit: Öğretmenimiz bize Ekşi Sözlük üzerinden de teşekkür ediyor.

7 Beğeni

Aracı olduğunuz için ben teşekkür ederim. Açıkçası okullara kitap desteği ile ilgili olarak sosyal medyada bir sürü kampanya yapılmakta ancak ne tür kitaplar gönderilmesi doğru olur bilemediğimden yardımda bulunamıyordum. Böyle liste şeklinde talep edilince duyulan kitap ihtiyaçlarını gidermek herkes açısından çok daha kolay oldu.

Sevgili öğretmen ve öğrencilere selamlarımla başarılar diliyorum.

3 Beğeni

Selam :slight_smile:
Kitapyurdu MNG Kargo’ya vermiş kitaplarımızı. Takip no şöyle: RY475475 :buyucu:

4 Beğeni

Daha fazla ihtiyaç vardır illa ki.Ben ve eşim de çok yardım etmek istiyoruz.Liste daha da büyürse yardım etmek isteriz.

3 Beğeni

Merhaba,

Daha fazlası için Tuğbanur Hanım Okuyan Çocuk Projesini destekliyor. Bu minik kampanyamızda da aynı kitaptan birden fazla gelirse (ufak bir iletişim gecikmesi nedeniyle öyle bir şey oldu) bu projeye aktarılacak. Siz de onlarla iletişime geçip ihtiyaç listesine bakabilirsiniz. Sevgiler :cherry_blossom:

3 Beğeni

Sabırsız Sinek Feza,Tombik Ayı Hastalanınca,Masal Battaniyesi kitapları idefix tarafından kargoya verildi takip numarası 176261299299
Dilek Ağacı kitabını kargoya vermemişler o da kargoya verilince bilgisini paylaşırım.

edit:
Dilek Ağacı kitabının gönderi kodu 176261302383 . Tahmini teslim tarihi 09.04.2018

2 Beğeni

Kitaplar kargoya verilmiş. :blush:
MNG kargo
Takip Numarası: RY721673

2 Beğeni

@Agape @Bay_Karamsar @bluesedai insafsızlar bize alacak kitap bırakmamışsınız. :stuck_out_tongue:

Emeği geçen herkese teşekkürler böyle bir kampanyayı buraya taşıdıkları için.

4 Beğeni

Bir dahaki sefere sizi bekleyelim tamam :joy:

2 Beğeni

Yapabildiğim katkı neticesinde, aralarında en masumu benim :joy:

1 Beğeni

Merhaba,

Yurtiçi Kargo Takip Kodu: 176261308084

Tahmini Teslim Tarihi 10.04.2018

@danieljackson Söz konusu kitap olunca elim biraz fazla geniş oluyor efenim. Hani elim değmişken 10-15 kitap alayım dedim. ^^

@Bay_Karamsar Siz böyle deyince kendimi mağdur hissettim bir an. :smile:

2 Beğeni

Kitapyurdundan sipariş etmiştim. MNG kargo ile. Bu da takip kodu: RY713258

Kargo şu an Gazipaşa şubede yazıyor.

2 Beğeni

Ne mağduriyeti? İyi yaptınız, iyi :blush: Tek kişinin o kadar kitabı üstlenmesinin karşılığı ancak taktir ve tebrik olabilir :slightly_smiling_face: Benim kötü mizah anlayışıma takılmayın :sweat_smile:

1 Beğeni

Merhaba, Tuğbanur Hanım’dan bu fotoğraf geldi. Kitapların hepsi gelmiş, birden fazla olanlar Okuyan Çocuk Projesi için ayrılıp gönderilmiş, o projeden de fotoğraf geldiğinde yine iletecek bana.

İlgilenen uğraşan herkese tekrar teşekkürler :heart:

8 Beğeni

Tekrar merhaba herkese,

Ben bu konuyu yine canlandırıyorum ama Okuyan Çocuk Projesi bizi Instagram’a da taşımış: Okuyan Çocuk Projesi on Instagram: "Eksi Sözlük yazarlarından oxyden (@theserialpoet/tuğbanur yıldırım) , well cooked ve Kayıp Rıhtım'dan settie (@setenaykrcy/setenay karaçay) önderliğinde toplanan kitaplar bize ulaştı. 📚📚📚 50 kitap göndererek Adıyaman'da bulunan Sincik ve Kuyulu'daki 2 okulumuzun kitap ihtiyacını karşıladılar. Kargo geldiğinden beri heyecandan ayaklarımız yere basmıyor 💕💕💕 Ekşi Sözlük yazarları oxyden (tugbanur yıldırım) , well cooked ve Kayıp Rıhtım'dan settie (setenay karaçay) ' ye sonsuz kez teşekkür ediyoruz. Öyle mutlu olduk ki 💕💕💕 #okuyancocukprojesi #okuyancocukgelenkargolar"

Kitaplarımız Tuğbanur Öğretmen’in okulunu da aşıp başka okullara destek olmuş. Hem projeden gelen teşekkürleri iletmek istedim, hem de bu kampanyaya yetişemediğine üzülen kullanıcılarımız varsa kitap ihtiyacı olan daha çok okulumuz olduğunu ve bunu organize eden bir oluşuma kolayca destek verebileceklerini hatırlatmak istedim. :sunny:

5 Beğeni

Yaa ben bunu kaçırmışım :frowning: Daha yeni gördüm konuyu. Neyse ki destek veren bir sürü arkadaşımız olmuş. Vesile olan, katkı yapan herkese teşekkürler.

2 Beğeni

Haydi şimdi bütün eller havaya!

3 Beğeni