Çizgi Roman Okurları Cemiyeti

Leziz duruyor…Irredeemable olmasa almak isterdim. :hanci:

Amazon bile dolar kurunu 7.9 olarak baz alıyor tabi günlük değiştiriyor ama kuru 9 olarak baz almaları garip olmuş… :confused:

2 Beğeni

Bunun özel edisyonu var. Bayağı güzel bir şey.

1 Beğeni

The Metabarons Definitive Edition olarak geçiyor, gerçekten muazzam bir baskı…Sınırlı sayıda basılmasa ve yüksek fiyata sahip olmasaydı daha iyi olabilirdi tabi. :sweat_smile:

4 Beğeni

Incal beni hiç sarmadı bunda pek gözüm yok o yüzden. Reddit’te Metabarons Definitive Edition’da renk problemi var diye okumuştum, şikayetçi bir kullanıcı vardı. Linkini de buldum:

Metabarons’u dilimizde görmemek :pensive: belki @BAHADIR Felix Koleksiyon ileride el atar ? :pray:

3 Beğeni

Skybound | The Walking Dead Paperback Compendium | Bundle Pack – Skybound Entertainment 760 liraya Walking Dead külliyatı. Yüzde 10 indirim kodu da buldum, kargo 220 lira civarı ama hala çok uyguna geliyor. Bir de dolarla ödeme yapılabiliyorsa mis gibi. :grin: Bununla beraber bir sorum var. KDV’yi alırken/geldiğinde ödeme seçeneği çıkıyor ve miktar da yüzde 30 gibi yüksek bir miktar, Türkiye’de kitaplara Gümrük vergisi ve KDV uygulanmadığı için geldiğinde ödemeyi seçersem hiçbir şey ödemeyeceğimi var sayıyorum. Acaba doğru mudur, bir bilgisi olan var mıdır? Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu acaba?

Son dört gün Brubaker maratonu oldu biraz :sweat_smile: Fatale’ı ikinci kez okuyorum, çok çok iyi bir seri. Özellikle Fatale ve Criminal’ı dilimizde görmemek, Klaus (Boom) gibi büyük kayıp. Hayıflanmamak elde değil. Başta Presstij olmak üzere ülkemizde bağımsız basan yayınevleri olabildiğince desteklenmeli.

8 Beğeni

Brubaker ve Philips’in polisiyelerinin kesinlikle çevrilmesi lazım. Tutacağına da emin gibiyim. Bu arada meraklısına not: Criminal Deluxe Edition cilt 1 ve 2 nisan ayında tekrar baskı yapacak.

1 Beğeni

Merak ediyorum, başlıkta kimler aldı veyahut almayı düşünüyor? Ben bir aksilik olmazsa bu hafta almayı düşünüyorum. :sweat_smile:

3 Beğeni

Ben almayı düşünüyorum ama halen çok kararsızım. Bu paraya Dune ciltli ve Prestij’in yeni kitapları da alabilirim. Son durum bu hafta içi belli olacak benim için. :woozy_face:

1 Beğeni

Ben 2 aydır Presstij baskılarını erteliyorum ve bu ay çıkan özel baskı kitaplarda üzerine eklendi bir hayli birikti.Dune Kidega’da 310 tl hatta daha ucuza alınabiliyor, o zaten ayrı bir vaka, adeta iki ucu keskin kılıç…Ama el mahkum, Irredeemable alacağım.Hem çok beklediğimden hem tükenme korkusundan… :grimacing:

1 Beğeni

Vallahi ben aylardır bekliyordum, instagramdan da sürekli iletişim halindeydim Felix ile. Önsiparişi geçtim, parayı da ödedim :blush: Dark Blue kapak alacağım. Öğrenciyim, ücret biraz fazla geldi ne yalan söyleyeyim ama Türkiye’deki ilk omnibus çalışması sayılır X-Men Astonishing’ten sonra ve böyle baskılar beni aşırı mutlu ediyor.

Kidegadan Dune ciltli alacaktım ben de aslında ama Trendyoldan beklemeye karar verdim bi süre. Tükeneceğini düşünmüyorum çünkü.

Ben sanırım alacağım da zaten bitmez diye bekliyorum öyle, ön sipariş süresi ne zamana kadardı kaçırmayayım. :grinning:

Diğer kapaklar güzel duruyordu ama fazladan 70 tl vermek bana biraz gereksiz gözüktü.Keşkw 111/111/111 şeklinde olsaydı her kapaktan.:pleading_face:

@malady Ben 25’i diye biliyorum ama yanlış bilgilendirmiş olmayayım @Bahadır daha doğru bilgi verebilir.:slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Pazartesi günü normal kapaktan aldım.

1 Beğeni

Ben de Dark Blue kapaktan aldım. Günaha girmişken tam gireyim dedim :smiley:

1 Beğeni

Ana kapaktan sipariş verdim ben de :slight_smile:

1 Beğeni

Normal kapaktan sipariş verdim bekliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Benim gibi çoğunlukla tabletten İngilizce okuyan var mı :slight_smile:

Ben geçenlerde Tablet alıp Marvel Unlimited üyeliği aldım, artık kolay kolay Marvel cildi/fasikülü almıyorum. Yıl sonuna doğru DC de kendi çizgi roman servisini uluslararası kullanıma açacak deniyor, ondan sonra basılı DC çizgi romanı almayı da bırakırım herhalde.

1 Beğeni