Çizim Dosyası

Çok teşekkür ederim, sevindim.:blue_heart:

@Bentler, sana da çok teşekkürler.:blush:

3 Beğeni

19 Beğeni

Çizdiğiniz suratlar (genç kız portreleri) gerçekten güzel yüzler, nasıl desem, karakteristik, anlamlı tipler… Bir şeyi model almadan, kendiniz yaratıyorsunuz bu yüzleri öyle değil mi…

Örneğin, şu çiziminiz bayağı hoşuma gitti. (Detaya baksak, sağ gözde sorun olduğu söylenebilir, ama genel itibariyle bakınca bence hoş):

10 Beğeni

Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. :slight_smile:

Maalesef kendi zihnimden çizmiyorum. Bunlar model alıp bakarak çizdiğim resimler. Gözler orantısız olabiliyor. :sweat_smile:

3 Beğeni

Gandalf’ı çizdim.

20 Beğeni

Tolkien okurken bir yandan çiziyorum. :grin:

23 Beğeni

Yarıladım sayılır :slight_smile:

20 Beğeni

Elf parmaklarınız neler çiziyor :grin:

1 Beğeni

Galadriel Hanımı çizdim.

14 Beğeni

34 Beğeni

Arwen çizimim.

13 Beğeni

İçi de bitti sayılır :slight_smile:

18 Beğeni

Alt kısmın da çoğunu tamamladım sayılır :slight_smile: Bitecek inşallah :palms_up_together:

17 Beğeni

Aşağıdaki arabanın döşeme renklerini çaldım. Texture’leri de çalacağım.

5 Beğeni

Mathilda’yı çizdim ama tam olarak istediğim gibi olmadı. :grin:

10 Beğeni

Dün gece beynim bana şöyle dedi,

— Hadi bütün zodyak takımyıldızlarının simgelerini ve kendilerini çiz, isimlerini Türkçe, İngilizce, Esperanto, Almanca, Boşnakça, Rusça, Arapça ve Japonca karşılıklarını yaz.

— ?! Neden öyle bir şey yapayım?

— Yap sen.

Vikipedi’den karşılıklarını buldum, yaptım. Bitirdiğimde saat sabahın 4’üydü. Yayı unutmuşum, sonradan araya sıkıştırdım falan, çok baştansavma oldu ama oldu. Bu gece de şöyle dedi,

— Hadi foruma at dün yaptığını.
— Hayır ya kötü oldu.
— At sen.

El mahkum atıyorum. Beynimin neden son birkaç gündür 12’den sonra uyumak yerine saçmaladığını bilmek istiyorum. :unamused:

12 Beğeni

Unbound’da gördüm. Egzersiz olsun diye yaptım ama bayağı zorladı. Jant işte ya deyip geçmemek lazımmış :slight_smile:

10 Beğeni

Wednesday’i çizmiştim. :grin:

16 Beğeni

Yine kafam estikçe çiziyorum ve tam istediğim gibi olmuyorlar.Vhagar dan yola çıktım hadi kafası oldu derken vücut ilkokul çizimlerime benzedi :joy:

6 Beğeni

Test Renderı. Doğru düzgün texture ışıklandırma falan olmadığı halde benim makine render alırken can çekişiyor :slight_smile:

14 Beğeni