Danilov Beşlemesi

“Son Ayinin” son sayfalarını okurken gözlerim doldu. :pleading_face: Seri bitti. (Bitireli 2 3 gün oluyor ama hâlâ etkisindeyim) Hem mutluyum, hem de boşluktayım. Can kampanyasıyla da okumazsanız, daha da size diyecek lafım yok Kayıp Rıhtım Ahalisi.:roll_eyes:

2 Beğeni

Bayramdan sonra Armada ve Next Level avmde bu kampanyayla kitapları bulma ihtimalim yüzde kaç? Ankarada alan olmuş muydu?

1 Beğeni

Şans işi gibi artık. Ne desem yalan olur.

Haklısınız. İşimi son güne bırakırım :((

1 Beğeni

Geçen yıl ben Taurus Avm’den almıştım ama bu sene stoklarında kalmış mıdır bilemiyorum. Mağaza mağaza gezmeniz lazım. 3-4-5’i kampanya ile almıştım ama serinin kitapları olan 1 ve 2’yi ben çok zor bulmuştum. Biraz uğraştıran bir seri.

1 Beğeni

Çoğu kişi 1.kitabı ikinci el almış ben de biraz baktım kitaptr sitesinde vardı. Eğer mucize olur da indirimli diğer kitapları bulursam şansımı deneyeceğim. O kadar övüldü ki canım çekti. :smiley:

1 Beğeni

Güzel bir seri ama galiba yeni basımı yok, o yüzden biraz zorluyor. Umarım bulursunuz :pray: Benim geçen yıl internetten almak gibi bir huyum yoktu. Virüs ve Forum beni internetten almaya itti :joy: 2 kitap için Kızılay’da bakmadığım kitapçı kalmamıştı :sweat_smile:

1 Beğeni

:cry: :cry: Onun tadı da güzel tabi ama internetten hep daha hesaplı oluyor. İyi ki bu huyu kazanmışsınız :smiley:

1 Beğeni

Evet böylesi daha iyi oldu. Geçen yıl 2 kitaba 100 lira verince içim böyle cız etti :joy: Virüs’ün tek iyi yönü bende bu oldu sanırım. İnternetten almaya itti :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben Armada’dan almıştım. Başka kitaplar vardı ama kalmış mıdır hiçbir fikrim yok.

1 Beğeni

Benden önce davranmışlar, iyi olmuş. Ankarada da değilim ki :smiley:. Ama hiç kaçırma bu seriyi olur mu? Okursan yorumlarını bekliyorum. :upside_down_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu seri ciddi anlamda güzel ve hak ettiği değeri bulamamış bir seridir. Yine de bir gün dizi sektörü tarafindan sömürüleceğine inancım tam.

Tek zorlayıcı yanı yoğun Rus tarihi ve kültürü içermesi.

2 Beğeni

Sizlerden görünce gaza gelip alaaım geldi bu seriyi. İlk kitaplar için nadirde kaça satıyorlar diye baktım ufak bir şok geçirdim. Fiyatlar niye öyle düşük :roll_eyes: ben mi bişey kaçırıyorum. Yıpranmış olsa hepsi mi yıpranmış.

Büyük ihtimalle pek bilinmediği için öyle. Ben de 5 TL’ye almıştım ilk kitabı Nadir’den. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Güzel bir seri ancak şimdi bakıyorum 5 kitaba 200-300 arası fiyat veriyorlar???

Can Yayınlarına sorduğumda ilk kitabın bir daha basım planlarında yer almayacağını söylediler. Serinin 2 3 ve 4. kitaplarını alıp bekleyenleri gördüğümden söylemek istedim. İlerleyen dönemde Fiyatı uçuşa geçebilir ilk kitabın.

1 Beğeni

Nadir’de hazır 5-10 TL iken kimse kaçırmasın o zaman. :thinking: Kargo eklendiğinde bile internetteki fiyatına ulaşmıyor. Ayrıca şanslıysanız aldığınız sahafta ilginizi çeken ya da aradığınız kitapları bulup kargoyu ücretsiz hale de getirebilirsiniz. Tabii bazı sahaflar kargo ücretsiz sınırını çok yüksek yapabiliyor. Yine de zamanı olanlar biraz bakınabilir. Şans işi.

3 Beğeni

3 5 tane alıp, tükendikten sonra 200e satsak mı ne yapsak :thinking: :smile:

1 Beğeni

İlk kitabı okumayı bitirdim. Kurgu ve karakterler vs genel olarak ortalama buldum ilk kitabı. Özellikle vampirlerin bu kadar kolay ölmesi çok canımı sıktı. Sonuç olarak kalan 4 kitabı, +2000 sayfa, şuanlık okumak istediğimden emin değilim. Ara ara tekil olarak okurum gibi duruyor. Yanlış anlaşılmasın dil akıcı hatta tavsiye bile ederim ama 1 ayımı belki daha fazlasını ayırıp bütün bir seriyi soluksuz okutacak bir hava yaratmadı bende.

2 Beğeni

Ben devam etmeni öneririm. Gelecek kitapların kurgusu daha iyi. Ve ilk kitap zaten baraj. Baştan sona kadar yazar en ufak olayı bile birbirine öyle bağlamış ki şaşıracağını düşünüyorum. Seriyi ne zaman bitirsin bilemeyiz ama bitirince tekrar bir yorum daha isterim :upside_down_face::smiley::+1:

1 Beğeni