Delidolu Yayınları Soru Hattı

Merhabalar.
Doğru bir soru olur mu bilemiyorum ama DiskDünya satış rakamlarından memnun musunuz acaba? :grinning:

3 Beğeni

Sizin gibi okurlarımız olduğu için memnunuz elbette :slight_smile:

24 Beğeni

Teşekkür ederiz, seviliyorsunuz. :revolving_hearts:

1 Beğeni

Doris Lessing’in Argos’taki Kanopus Arşivleri beşlemesini tamamlayıp kutulu bir kampanyayla satışa sunmayı düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Diskdünya sersinin yeni kitabı ne zaman yayınlanacak acaba ?

5 Beğeni

Merhaba,
Benim bildiğim kadarıyla diskdünya 17 - İlginç zamanlar nisanda çıkacaktı. Halen çıkmadı. Acaba ne zaman çıkacak?

1 Beğeni

Bandrol alınmıştı sanki…

1 Beğeni

Teşekkürler. Bandrol alındıysa yakından çıkar herhalde.

1 Beğeni

Diskdünya serisine ait olan Muhafızlar Muhafızlar isimli kitabıniz neden diğer kitaplara göre küçük? Seriyi yanyana koyunca çok siritiyor. Bu boyut sorunu basilan bütün Muhafızlar Muhafızlar isimli kitaplarda var mı? Yoksa bana denk gelenler mi böyle?

Benim Babilden alıp iade ettiğim sipariş de öyleydi. şimdi kitapyurdundan aldım. 6-7 kadar disk dünya kitabını. İçlerinde Muhafızlar Muhafızlar da var. Bakalım onlar nasıl gelecek. :slight_smile:

Merhaba,
Diskdünya haritasının alttaki halinin Türkçesini baskı yapılabilecek kalitade paylaşır mısınız? Ya da satmayı düşünüyor musunuz? Hem numaralandırılmış yerler haritanın altında hem de daha temiz bir gorsel olarak paylaşsanız çok sevinirim. Okuyucusu bol olsun :slight_smile:

2 Beğeni

Büyünün Rengi’nin arka kapağında var bu harita yahu.

1 Beğeni

Evet bir iki ufak detay dışında aynı harita.

Büyünün Rengi’nin arkasındaki haritanın üzerinde numaralandırılmış yerlerin ismi yazmıyor. kitabın son sayfasında yazıyor.
Ayrıca o haritada sanki harita katlanmış gibi dijital olarak oluşturulmuş izler var ve bunda yok.
En önemlisi o harita sizin de dediğiniz gibi Büyünün Rengi kitabının arkasında ve ben onu kesip duvarıma asarak kitabın bütünlüğünün bozulacağına inanıyorum ve bunu yapmak istemiyorum. Aynı şekilde iki tane büyünün rengi kitabım olsun biri haritasız olsun da istemiyorum.

Karşılatırabilmeniz için kitabın arkasında çıkan haritayı da buraya bıraktım. Maalesef bu da baskı için yeterli kaliteye sahip değil.

4 Beğeni

Heloğgg :slight_smile: :grinning:

Acaba Malazan serisini basmak gibi bir planıniz var mi?

En son şubat ayında girmiş.Cevap gelmez bence.:slight_smile:

Unutmuş bizi üüüüüü :sob:

Selamlar!
Muhafızlar! Muhafızlar!, baskı aşamasında yaşanan sorun yüzünden baskı öyle oldu. Ama bizce, serinin en özel kitaplarından biri olduğu için böyle oldu. Çokluevrenin bir mesajı desek?

Tekrar baskıda düzelecek elbette.

12 Beğeni

Merhaba!
Haritayı ayrı satmak gibi bir plan şimdilik yok, fakat Büyünün Rengi’nin yeni baskısında (yani mor kapaklı olanda) haritada da değişiklikler oldu; tam da buradaki gibi, yer adları haritanın altına geldi.

Bir tane kitap daha sattırmak gibi olmasın ama… :confused:

6 Beğeni

Merhabalar!

Şu an öyle bir planımız yok maalesef…

3 Beğeni

Yaa…
Gelmez dediniz, geldi… :slight_smile:

12 Beğeni