Delidolu Yayınları Soru Hattı

Delidolu Yayınları olarak artık bizler de Kayıp Rıhtım Yayınevleri Soru Hattı’na katılmış bulunmaktayız.

Ben yayınevi yetkilisi Derya (@Delidolukitap)

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

7 Beğeni

Hoş geldiniz!

O zaman ilk sorular benden gelsin :slight_smile:

• Gustavo Faveron Patriau’dan başka kitaplar görecek miyiz?
  • Yayın planınızda başka bir John Berger kitabı yer alıyor mu?

Şimdiden teşekkürler :slight_smile:

3 Beğeni

Başka heyecan verici kitaplar var :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Terry Pratchett dışında fantastik türde başka yazarların kitap veya serilerini yayınlamayı düşünüyor musunuz? Genç yetişkin türünde olmayan? :blush:

3 Beğeni

Yayınevleri soru hattına eklenmesini en çok istediğim yayınevi eklenmiş ben bunu gòzden nasıl kaçırdım .Neyse hoşgeldiniz formumuza . Uzun zamandır eklensede şu sorulari sorsam diyordum:

1)Farsser serisini basmayı düşünüyormusunuz ?

2)Dresden Dosyalarını basmayı planlıyormusunuz yada düşünürmüsünüz.

1 Beğeni

Merhaba.Önümüzdeki dönemde fantastik türde iyi edebiyat eseri elbette yayımlamak istiyoruz ancak öncelikle Disk Dünya serisini tamamlamak istiyoruz. :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba Muhammed Bey,

İlginiz için teşekkür ederiz. :slight_smile:

Bahsettiğiniz kitaplar yayın programımızda yer almıyor ancak 2019’da ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz kitaplar yayımlayacağız. Bizi takip etmeye devam etmenizi öneririz. :slight_smile:

2 Beğeni

Disk dünya çok uzun bir seri ama.

1 Beğeni

Merhabalar. İlk sorum gün önce bütün kitaplarınızın İdefix ve D&R sitelerinden kaldırılmasının bir sebebi var mı? İkinci soru ise Diskdünya serisini şöyle seri şeklinde 1-19’a kadar kitapları paket halinde satmayı düşünüyor musunuz?

Merhaba. Bahsettiğiniz duru, kurumlararası ilişkilerden kaynaklanan geçici bir süreçtir. Yakında yayınlarımızı bahsettiğiniz kanallarda tekrar bulabileceksiniz.
DiskDünya serisini paket haline getirmeyi ise şimdilik düşünmüyoruz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

4 Beğeni

Merhaba. John Wyndam’ın diğer eserlerini de basacak mısınız?

1 Beğeni

Merhaba,
Yurtdışında yaşadığım için kitap alışverişimi ancak yazdan yaza geldiğimde Türkiye’ye gelişimde yapabiliyorum. Disk Dünya serisindeki romanlardan, baskısı tükenince tekrar basılmama ihtimali olan var mı acaba ?

Benim için fuarın en şahane yayın eviydi. Stant görevlilerinin ilgi ve alakası, güler yüzleri, anlayışları, cömert ve sevecenlikleri ile Delidolu gönlümde güzel bir yer edindi. Diskdünya’yı set olarak almak istedim ve beni hiç üzmediler. Üstelik içine koydukları kartpostallara ve ayraçlara hayran kaldım çok güzellerdi. Kendilerine buradan teşekkürlerimi sunmak isterim. Fuar’ın en cana yakın ve anlayışlı yayın evlerinden birisiydi. :kalp:

7 Beğeni

Fuarda uğramayı unuttuğum ve yıkıldığım yayınevi. Sadece delidolu için tekrar geleceğim. Diskdünya serisinin yeni kitaplarının basım süreleriyle ilgili yaklaşık da olsa tarih duymak isteriz… 2 ayda bir kitap gibi olabilir mesela.

2 Beğeni

Diskdünya serisinin yeni kitaplarının çıkış tarihi her sene kataloglarında yer alıyor. Önümüzdeki sene için şunlar bulunuyor:

7 Beğeni

Çok teşekkürler bilmiyordum ben. Katalogları varsa fuarda onu da alırım

1 Beğeni

Terry Pratchett’ın Disk Dünya dışında yayınlayacağınız başka kitapları da olacak mı?

Biz hâlâ Farseer bekliyoruz. Unutmayasınız.

1 Beğeni

Biraz geç oldu ancak çok teşekkür ederiz. :slight_smile:

4 Beğeni

Merhaba Oğuz Bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. DiskDünya serisini tamamlamak için hızla çalışıyoruz. Kitapları tekrar yayımlamamak gibi bir düşüncemiz yok.

11 Beğeni