Delidolu Yayınları Soru Hattı

Bence olsun. Her yayinevinin Malazan serisini basmak gibi bir ideali olmalı bence. Hic değilse bir araştırın eminim ki çok hoşunuza gidecek. :smiley::blush::laughing::cry::innocent:

2 Beğeni

Ama öyle oldu işte benim için… :joy:

Valla çoklu evreni bilemem ama hepsini rafa çoklu olarak koyunca güdük kalıyor ve görüntü hoş olmuyor.:pensive:

Merhaba!

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben her halükarda tekrar alacağım kitabı zaten. İlk kitabı Niğde il jandarma komutanlığında bıraktım. Oraya gelenler de diskdünya ile tanışsın diye.

Peki Dijital olarak baskı yapılabilecek bir kalitede paylaşır mısınız? Forum dışında kimseye söylemem. :smirk:

2 Beğeni

Hoşgeldiniz,
Fakat bir daha arayı bu kadar açmayın lütfen …
Sizden daha önce Türkiye’de basılmamış bir fantastik seri görecek miyiz bu yıl ?

1 Beğeni

Kapaklarmı değiştı? :smiling_face:

Sorum Delidolu Yayınları’na değil ama kardeş yayınevinize: Desen Yayınları, Oğuz Aral kitaplarını yayınlamayı düşünü(yo)r mu? İyi çalışmalar.

Tekrar baskıda, hem kapak hem de metin biraz değişti. Bu versiyonunu da tavsiye ederiz :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba,

Oğuz Aral ile ilgili bir durum şu an söz konusu değil, fakat bir başka üstatla ilgili bir heyecanımız var diyelim sadece :slight_smile:

1 Beğeni

Şu an bu baskı internet satış sitelerinde var mı?

Bizim tüm kitaplarımız fantastik :slight_smile:
Fantezi edebiyatı konusunda Terry Pratchett’a odaklanmış hâldeyiz elbette. Fakat Doris Lessing’in “Argos’taki Kanopus Arşivleri” bilimkurgu serisi ile John Wyndham’ın ölümsüz romanlarına da göz atabilirsiniz.

2 Beğeni

Metin derken? Nasıl bir değişimden bahsediyorsunuz?

Gözden geçirilmiş, yeni baskı.

2 Beğeni

Elbette. Fakat bazen sitelerin depolarında eski baskılar da kalmış olabiliyor. Perakende almak daha garanti bir yol olabilir.

1 Beğeni

Diskdünya haritasını Türkçe ve hd olarak paylaşabilir misiniz? Aradım ama bulamadım.

2 Beğeni

Büyünün Rengi’nin değişikliğe uğramış yeni baskısı kaçıncı baskı oluyor?

1 Beğeni

Bu başlığın 35. Sayfasında var.

@Gok_Smr 2. Baskı.

4 Beğeni

Serinin diğer kitapları içinde kapak ve metin değişikliği gibi bir düşünceniz var mı Kitapları alan ve DiskDünya seven bizler için metin ve kapaklar eğer tümden değişecek ise bu çok kötü bir haber :pensive:

5 Beğeni

Ya tam da şimdi çok kötü oldu bu. Daha iki gün önce Büyünün rengini sipariş ettim. :persevere: Hiç bir sitede yeni baskıyı bulamadım henüz satışa çıkmadı mı?

Türkçe olan haritanın görüntü kalitesi çok kötü. Yakınlaştırıldığında yazılar bulanıklıktan ibaret oluyor.

1 Beğeni