Denetmenlerin Gözünden Forum Üyelerinin Suçları, Geçmişleri ve Daha Fazlası…

Kışlıklar hazır. :joy::joy::joy: Arkasında kalan kütüphaneyi saymıyorum. :hugs::hugs::hugs:

12 Beğeni

Kullanıcı adı geçmişiyle olan durum tamamen senin problemin. :smiley: Bizim açımızdan böyle olmasında bir sorun yok.

@alper demek @fortknoxt turşu işine girdi… :buyucu:

6 Beğeni

Turşu işinde iyi para var. @Agape :joy: :joy: :joy:

4 Beğeni

İlk görselde de yazdığı gibi “bay karamsar yazıyor” görünce, okumak için beklerken zaman geçsin diye hemen bilgisayardan bir Nuri Bilge Ceylan filmi açıyorum, filmin bitmesine yakın bakıyorum @Bay_Karamsar yazmayı bitirmiş.

15 Beğeni

Öncelikle bu güzel fikir ile günümüzü şenlendirdiği için @Agape Hazretlerine ve belletmen arkadaşlarım çok sevgili @Bay_Karamsar @SJack’e teşekkür ederim.
Sizler de biz denetmenleri yahut foruma üye arkadaşlarımızı eğlenceli bir dille anlatan metinler yazarsanız, bizlere ulaştırabilirsiniz. Elbette güzel bir zarfın içinde, kurbağa pulu kullanıp Hiçlik Krallığı’nın resmî mührü ile mühürledikten sonra (ya da basitçe mesaj atabilirsiniz :slightly_smiling_face:).
Güle güle okumanız dileğiyle :pray:

11 Beğeni

Ben cidden @Vector’un sildiği mesajlarda ne yazdığını merak ediyorum.
Hayır, anlamadığım bir şey var. Yazdığı mesajları anında mı okumak gerekiyor? İki dakika sonra siliyor. Yetişemiyorum. :worried:

6 Beğeni

Güzel bir yazı olmuş. İyi oldu, güldürdü :smiley:

3 Beğeni

@vector’un mesajlarının son kullanma saati var. :smiley: Okudun, okudun… Okumadın, geçmiş olsun.

@MelihAntepli Güldürdüyse ne mutlu bizlere. :slight_smile:

8 Beğeni

" Yazdığına pişman olma" (Vectorsel) evrensel ölçütüne göre bu süre 10 saniye ila 5 dakika arasında değişiyor :no_mouth:. O süreyi aşmayı başarmış mesajlar, hayatlarında ne büyük tehlike atlattıklarını yeni çıkacak biyografilerinde paylaşmayı tercih ediyorlar.

6 Beğeni

Ellerinize sağlık. :heart::joy: Başıma bir şey gelmeden bizim cadıdan kaçsam iyi olacak. Allah korusun kurbağa şeklinde bulmayayım kendimi. :joy:

4 Beğeni

@Agape akşam akşam güzel sürpriz oldu, eğlenerek okudum, eline sağlık :slight_smile:

Gelelim @alper kurbağa kardeşe, uyardığın için teşekkür ederim, zaten yaptıklarının, arkamdan çevirdiklerinin farkındayım. Koltuk döndüğünde dere kurbağası kim, kafkas kurbağası kim görecek. Ses etmememin nedeni dengeleri gözetiyorum. İşbirlikçisi @erdo ile birlikte bataklık dışında ormandan tanıdıkları var :slight_smile:

Ek: Bu arada diğer emeği geçen arkadaşlarında ellerine sağlık :slight_smile:

10 Beğeni

Çok geç kaldınız gibi :joy:

5 Beğeni

İnsan şekline dönmek için ne yapmam gerekiyor? İsimsiz Olan bir kurbağaya yardım edebilecek olan var mı? Karşılığında ne isterseniz veririm.

3 Beğeni

Yardım taleplerini muhtar topluyor. :smiley:

4 Beğeni

Muhtarın bu ara canı sıkkın, Cyberpunk’dan beklediği verimi alamadı :slight_smile: ve orman vs bahane ederek bizi zapturapt altına almaya çalışıyor. @Ufuk

5 Beğeni

Muhtarın canı epeydir sıkkın. Kepenkleri indirip sinek ovasında gezintiye çıkmış. Devlet size bakmıyor. :buyucu:

6 Beğeni

Cadı tarafından kurbağalara ara ara af çıkıyor. O zaman dönebilirsiniz :smiley:

5 Beğeni

Eğlenerek okudum, elinize sağlık :slight_smile:

6 Beğeni

Buranın en asi insanı olabilirim Türkçe imla kurallarına karşın. Moderatörler benden az çekmedi bence ki Üniversite sınavında Türkçe netlerim İngilizce netlerimin altındaydı yarı yarıya neredeyse. :rofl:

5 Beğeni

Valla iyi güldürdünüz akşam akşam. İyi geldi. :joy:

4 Beğeni