Deprem Hattındaki Forumdaşlar

Arkadaşlar muhakkak forumdan birileriyle ayrı bir sosyal ortamdan konuşanlar vardır. Bu nedenle deprem hattındaki 10 ilde oturan forumdaşlarımızdan haber almak ve onlara da yardımcı olmak adına sizden bildiklerinizi bu konunun altına etiketleyerek şehiri yazmanız. Ben teker teker ilk mesaja ekleyerek durumları hakkında da bir bilgi eklemeye çalışacağım.

@SALAZAR : İyi Durumda
@okanakinci : İyi Durumda
@Hatunkiz : İyi Durumda
@depresifpatates : İyi Durumda
@BiblofilYouTube : İyi Durumda
@fortknoxt : İyi Durumda
@Blackheart : Kendisi İyi Durumda ama Ablası ve Yeğenlerinden biri enkaz altında :frowning:
@isos81 : Kendisi bu illerde değil ama ailesi iyi durumda
@Seldon : İyi Durumda
@Akuma_Blade : İyi Durumda ama kayıpları var :frowning:
@deeepreader : İyi durumda
@_Ged : İyi Durumda
@collona : İyi Durumda
@Ishamael : İyi Durumda
@Yalibuk : İyi Durumda
@Ishamael : İyi Durumda
@mahirzade : İyi Durumda
@connected : İyi Durumda
@Waxillium : Kendi iyi durumda ama kayıpları var :frowning:
@eleutheiros : İyi Durumda

Şimdilik aklımda olanlar bunlar. Sürekli güncelleyeceğim.

48 Beğeni

@okanakinci ile az önce yazıştım, durumu iyi neyse ki.

Forum’da Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Adana ve benzeri deprem noktalarında yaşayan ancak yukarıdaki listede adı olmayan tanıdıklarınız varsa buraya yazarsanız çok iyi olur arkadaşlar. Çok bir şey yapamıyoruz belki ama en azından akıbetleri konusunda bir bilgimiz olur.

14 Beğeni

@Ishamael Malatya’da, @Galux Hatay’da, olma ihtimalleri var forumda yaptığım aramaya göre. Bir de @epiryanu var Hatay’da ama sanırım yurtdışına taşınmıştı. Bir tanışıklığım yok bu kişilerle.

8 Beğeni

@Ishamael iyi, ailesi de iyi.

16 Beğeni

Ben de maraştayım, iyiyim çok şükür.

24 Beğeni

Çok büyük geçmiş olsun.

5 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Ben ve ailem iyiyiz. Bu hengamede foruma girmek pek mümkün olmadığından yanıt veremedim. Sorduğunuz için çok teşekkür ederim.

32 Beğeni

Simdilik hayattayim.

29 Beğeni

Herkese çok geçmis olsun.

3 Beğeni

Şükürler olsun onii-chan.

3 Beğeni

8 Beğeni

Bende maraş’tayım. Ben eşim ve on aylık bebeğimle şimdilik hayattayız. Kendimizi korumak için dağın eteğine gittik. Ve şu an burası dondurucu soğuktan dolayı çok zorlanıyoruz. Zor bir depremler atlattık ama en zoru da psikolojik olarak çok yorgunuz. Şu an bunu yazarken bir arabanın içinde yaşadığım olayı anlatıyorum. Evim hasarlı en sevdiğim ve forumda da paylaştığım kitaplarım evimde yerde duruyorlardı. Ama şu an onlarda hiç aklımda bile değil. Artçılar oluyor. Çoğu yüksek seviyede ve 1 yıl sürebilir diyorlar uzmanlar. Ama en acısı ne biliyor musunuz. Geleceğim planım ve hatta bir saat sonraki planım yok. Sadece hayatta kalmaya çalışıyoruz.

48 Beğeni

Arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun.

4 Beğeni

Çok çok geçmiş olsun. Yalibuk için bir şeyler yapamaz mıyız arkadaşlar? Maraş’ta olup ya da oraya gidecek olan var mı bir şekilde yardım edebilecek birisi?

3 Beğeni

özelden mesaj attım görüp dönebilirsen

1 Beğeni

Yok hocam ben daha önce mesaj attım dönüş yapmadı. Şarjı bitmiş olabilir.

1 Beğeni

YALIBUK (@Yalibuk )
Hariç iyi kötü tüm depremzedelere ulaştık gibi.
@SJack listeyi güncelliyor. Mevcut durumda konuşabildiğim tüm arkadaşlar bir şekilde yemek ve barınma imkanına sahip.

Zorda olan benim konuşmadığım biri var mı? Yazabilirse sevinirim.

4 Beğeni

Arkadaşlar telefon numarasına sahip olan birileri varsa mutlaka iletsin lütfen. Erce’ninnde dediği gibi ulaşabildiklerimize iyi kötü imkan sağlamaya çabalıyoruz. Güncel olarak durumlarını kontrol ediyoruz. Kendisine ulaşabilirsek yönlendirecek bir yerimiz var. Bu yüzden numarasını bilen varsa mutlaka özelden bizlere iletsin.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim herkese mesajlarınız için. Şu an iyiyiz. Yakınlarımızın yanındayız. Bir aksilik olmazsa İstanbul’a gideceğiz.

16 Beğeni