Dergiler Hakkında Her Şey

Rica ederim. Umarım beğenirsiniz. :slightly_smiling_face:

Historia 1923, Atlas Tarih ve #Tarih dergisini ilk sayılarından beri takip ediyorum. Üçü de güzeldir tavsiye ederim. Onlar haricinde düzenli olmadan ara ara konularına göre Magma, Arkhe, Cogito, Bütün Dünya dergilerini alıyorum. Eskiden Babil’in Arka Kapak dergisi vardı, ordan sipariş verirken mutlaka eklerdim bazen onlar hediye verirdi. Onu da severdim sanırım yazılarına hâlen https://arkakapak.babil.com/ adresinden ulaşılabiliyor. Bütün Dünya’da online olarak ücretsiz okunabiliyor. Bir de özel sayı olarak ilgilenebileceğiniz dergiler var. Örneğin Türk Dili dergisinin Aralık 2020 sayısı Ömer Seyfettin özel sayısı idi onu edinmiş, oldukça beğenmiştim.

1 Beğeni

Geçen ay çıkmış özel sayı dergiler. Tavsiye ederim…Üstelik dergiburada sitesinden bedava kargo ile almak da mümkün

2 Beğeni

Ben galiba 5-6 yıl oldu dergilerin büyük kısmını Türkcell Dergilik üzerinden okuyorum / bakıyorum.

Tüm dergiler yok elbette (Örneğin benim her ay olmasada kapak konusuna göre aldığım Kitap-lık, Varlık, Berfin Bahar, Bilim ve Gelecek yok) ama başlıkta arkadaşların önerdiği dergilerin büyük kısmı (History, Atlas, #tarih dergi, uykusuz, popular science, level vs vs var) Türkcell dergilikte var.

Bana 2 dönemdir pakete tanımladıkları için fiyat ne kadar oldu bilmiyorum ama aylık 1-2 dergi parasına denk geliyordu.

Son 1 - 1,5 yılda biraz içerik sayısı azaldı, politik nedenleri var elbette bunun ama halihazırda bence Türkcell Dergilik okur için çok iyi bir platform.

Ana ekranda olan bazı dergiler:

5 Beğeni

Şöyle yeni bir dergi çıkmış:

5 Beğeni

Dergi elime yeni ulaştı. Gelir gelmez biraz göz gezdirdim. Savaşlarla dolu bir dergi hoşuma gitti. Yanında minik bir kitapçık da hediye geldi. Tavsiye ederim şimdiden.

5 Beğeni

All About History dergisinin şöyle bir özel eki çıkmış ama fiyatını görünce dudağım uçukladı. :upside_down_face:

5 Beğeni

Haberiniz olsun.

3 Beğeni

https://dergiburda.com/product/detail/bilimin-en-buyuk-gizemleri

2 Beğeni

Okumayı sevdiğim dergilerden. Bugün elime ulaştı:)

3 Beğeni

Dergiler çok pahalandı. Artık almıyorum.

2 Beğeni

Varlık Dergisi Şubat 2022

3 Beğeni

Türk Dili Dergisinin Şubat Sayısı

3 Beğeni

Varlık Dergisi Mart 2022

2 Beğeni

Hece Dergisi Mart 2022

2 Beğeni

Sakin Yurt - Mart-Nisan 2022

4 Beğeni

4 Beğeni

iki harika dergi daha.

indir

1 Beğeni

All About Space, artık iki ayda bir çıkacakmış. Dergiye 5 TL de zam gelmiş.

1 Beğeni

Level dergisi de “şimdilik” iki ayda bir çıkacakmış. Takip edeni var mıdır bilmiyorum ama görmüşken ekleyeyim dedim.

2 Beğeni