DEX Kitap Soru Hattı

DEX Kitap da forumumuzun soru hattında bizlere katılmış bulunmakta.

Yayınevi yetkilisi: Senem (@Senem)

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

5 Beğeni

Merhaba Senem Hanım,

Öncelikle hoş geldiniz aramıza :slight_smile:

N.K. Jemisin ustamızın sıradaki kitapları hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Aynı şekilde Beşinci Mevsim’in devamı The Obelisk Gate’i ne zaman planlıyorsunuz acaba?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

4 Beğeni

Merhaba Hazal, çok teşekkürler.
Öncelikle ben de Jemisin’i çok ama çok sevdiğimi ve basılması için yayın evinde sürekli dırdır ettiğimi söylemeliyim :slight_smile: Obelisk Gate’in yayın tarihi eylül (biliyorum biraz geç ama elimden gelenin en iyisi inan). şimdiden sabrın için çok teşekkürler,
Sevgiler,

3 Beğeni

Ben de aynı şeyi sormak için gelmiştim. Basılacak olması bile harika bir haber. Umarım serinin son kitabı da yayımlanır…

Merhabalar,
Ready Player One isimli kitabın film kapaklı versiyonu basılacakmış, acaba eski kapağı ile tekrar basım yapılma şansı var mıdır?

Biz kitap severler olarak, en sinir bozucu bulduğumuz şeylerden biri sanırım film kapaklarıyla basılmasıdır. /:

1 Beğeni

Mutlaka ama mutlaka serinin son kitabını da basacağız :slight_smile:

1 Beğeni

Ready Player’ımızı da eski kapakla basmak istiyoruz çünkü yayınevi olarak biz de çok seviyoruz o kapağı, tek engelimiz film kapaklı versiyon baskısının tükenebilmesi :slight_smile: Çok teşekkürler…

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :slight_smile: Peki yazarın Miras Üçlemesi için tekrar baskı düşünüyor musunuz?

Merhaba. Caraval’ın ara kitabı ve Hilebaz Büyücü’nün ikinci kitabı ne zaman çıkacak?

merhabalar,
Caraval’ın ara kitabı şimdilik gündemimizde yok :frowning: Hilebaz Büyücü-2’yi, temmuz ya da agustos’ta basmak istiyoruz. Miras Üçlemesi ise çok üzülerek söylüyorum basmak gibi bir planımız yok, ama talepler artarsa, belki diyebilirim.
Çok çok teşekkürler…

1 Beğeni

Sebastian de Castell’in Hilebaz Büyücü serisini yayımlıyorsunuz… Peki yazarın Greatcoats serisini de çıkarmayı planlıyor musunuz? Şahsen asıl beklediğim oydu:)

N Jemsinin miras üçlemesinin son kitabını neden basmadınız

1 Beğeni

Merhaba, 19.departman serisine devam etme gibi bir düşünceniz var mı?

1 Beğeni

Ne yazık ki basmayı düşünmüyoruz, çok teşekkürler…

2 Beğeni

Star Wars’a ilişkin en son çıkan Karanlık Mürit sonrasında başka hangi Star Wars kitapları planlanıyor ? Bilgi verebilir misiniz ?

Tşk

1 Beğeni

@Senem Hanım Merhabalar,

Jemisin’i çok sevdiğinizi belirtmişsiniz. Fakat Miras Üçlemesi serisinin ikinci kitabı yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında yayınlandı. Aradan 5 yıl geçti serinin son kitabı basılmadı. Yazarın Kırık Diyar serisine başlamışsınız ama Miras Üçlemesi neden tamamlanmadı? Açıkçası yazarı sevmeme rağmen yeni seriye başlamak konusunda, bu seride tamamlanmaz diye tedirginim.

Ayrıca Morgan Rhodes - Yıkılan Krallıklar serisi de tamamlanmadı. Bu seriye de 2013’te başlamıştınız.

5 Beğeni

Merhabalar! Zehir Ustası ile kalbimde taht kurmuş yazarım, Maria V. Snyder’ın diğer kitapları da basılacak mı acaba?

Merhaba. Maxime Chattam- Üçlü İttifak kitabını tekrar basacak mısınız?

Merhaba,
Star Wars’ın BATTLEFRONT 1 ve 2. kitaplarını aralık ayında basmayı planlıyoruz, bilginize, çok sevgiler…

Çok çok haklısın, fakat ekonomik durumlar bazı kararlar almamıza neden oldu ve oluyor, satış rakamları çok düşük olduğunda devam etme şansımız da kalmıyor ne yazık ki ama elbette böyle olmamalı. tekrar tekrar seri devamlarını basma konusunu gündeme getiriyorum hiç merak etme, çabalarım devam edecek ama tam bir tarih ve başlık veremiyorum, üzgünüm.

1 Beğeni