Yayınevleri Soru Hattı kategorisi hakkında


(Kayıp Rıhtım) #1

Yayınevlerine ait açılmış özel başlıklarda sorular sorabileceğiniz ve direkt olarak yetkiliye ulaşabileceğiniz alandır.

Şu an forumumuzda aktif yayınevleri şunlardır:


Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için yayıneviyle ilgili başlıktayken sağ üstte bulunan ARA butonunu, Bu Konuda Ara kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konulardaki veya kategorideki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu/kategoriyi Gözleniyor olarak işaretlemeyi unutmayın. Ayrıca istediğiniz Yayınevi Soru Hattı konularına İmle butonuna basarak, daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.


#2

Listede olmayan başka bir yayınevi ile ilgili soru sorabilir miyim. Eğer sorabilseydim Kabalcı Yayınevine Kim Stanley Robinson’un Mars üçlemesinin diğer iki kitabının ne zaman basılacağını sorardım. Teşekkürler…


(umityaman) #3

Kim Stanley Robinson mars üçlemesinin hakları ithaki yayınlarında,zamanı geldiğinde basılacağını belirttiler ama tam tarih vermediler.
Bende Ayrıntı ve Delidolu yayınevlerini burada görmek isterim.


#4

Aynen ya deli dolu soru hattını âçalım lütfen azıcık baskıyla Dresden Dosyaları yada Farseer serisi ni bastırabiliriz bence ki Farseer in yayın haklarının deli dolu yayınlarında olduğuna inanıyorum.

Edit Farseer in yayın hakları artık ithaki de değil


(Pelin ) #5

Basımı olmayan bir kitap hakkında İletişim Yayınları’na hem Facebook sayfaları, hem de e-posta adresleri üzerinden soru sordum fakat cevap yok. Burada da yer almıyorlar. Çok gizemli bir yayınevi sanırım.