Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

Çeviri de yapılmış aslında hem de Niran Elçi tarafından. Buna biraz üzüldüm ben. Eminim harika çeviridir ama işte… Sanırım bi’ on senesi vardır aşağı yukarı.

3 Beğeni

En son editör aradıklarını duymuştum iki sene kadar önce sonra forumdan birisinin sorusuna çıkartmayacakları cevabını vermişlerdi. Ben buna sevindim açıkcası belki serinin hakkını verebilecek bir yayınevine geçer. 10 seneyi bulur bence de.

2 Beğeni

Doğru dürüst çıksın da beklenir. Okunacak çok kitap ve seri var. On yıla da onları bitiririz bari. :sweat_smile:

4 Beğeni

!

13 Beğeni

Alan Watts’ı takip eden veya seven var mı? Ben yeni keşfettim ve baya etkisi altında kaldım. Türkçeye de çok eseri kazandırılmamış pek de bilinmiyor çağdaşlarına göre.

Alan Watts için çalışmaları olan bir yayınevi duydunuz mu?

2 Beğeni

Ezoterizmi kabul etmiş biri diye biliyorum. Uzak doğu dinleriyle ilgili kitapları vardı. Özellikle Robin Sharma kitapları okuduktan sonra Alan Watts’a ilgi duymaya başlamıştım. Uzak doğu dinlerine, özellikle Taoculuğun felsefesine ilginiz varsa kitaplarını tavsiye edebilirim. Kesinlikle iyi bir felsefeci.

1 Beğeni

images%20(3)

images%20(2)

images%20(1)

6 Beğeni

Black Company çok karşıma çıkıyor.(evren bana mesaj gònderiyor,hissediyorum çevrilecek)
2 ve 3. Sıradaki eserleri ise hiç duymadim.

2 Beğeni

Nicholas Eames’in The Band Serisi

İthaki’nin Joe Abercrombie hamlesinden sonra bu serinin de basılmasını umut ediyorum.

9 Beğeni

@Muhammed_Deger 2 ve 3. sıraki eserler diğerleri gibi grimdark türünde eserler , ikisininde evrenleri özgün özellikle de Grey bastards.
G.B. entrika ve şiddetin kol gezdiği türü sevenler için bir solukta okunabilecek (The first law gb.) başarılı bir eser.Okuyanların yorumları da gayet olumlu.

3 Beğeni

En yakın zamanda çevrilmesini diliyorum .Umarim Alfa çevirir. Malum kendileri fantastik edebiyata girmek istiyorlarmiş. Duy bunlari @Strenergy duy.

3 Beğeni

Notlarımızı alalım, kendilerine iletelim. Fantastik edebiyat konusunda yayınevinin son düşüncelerini de öğrenip sonra soru yağmuruna tutalım. :slight_smile:

4 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam İthaki’nin yayın listesinde bu seri.

1 Beğeni

Tessekürler @Strenergy

1 Beğeni

Umarım öyledir. Serinin üçüncü kitabı önümüzdeki sene çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam. Biz de seriye ucundan yetişsek güzel olur. :sweat_smile:

3 Beğeni

eyre-affair

Gene Wolf yayınlama gibi düşünceleri var mı Alfa’nın?

Bununla ilgili bir soru sormadım daha önce, uygun zamanda sorabilirim. :slight_smile:

1 Beğeni

Swan Song keşke çevrilse. Yıllardır merakla bekliyorum. Stephen King’in Mahşer’i tadında bir kitap gibi geliyor bana.

1 Beğeni