Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

Parçalanmış İmparatorluk dünyasından kısa hikayeler derlemesini de görürüz umarım. Gerçi bundan önce Kırmızı Kraliçenin Savaşı çevrilmeli.

8 Beğeni

New York Times’ın 2019’un en iyi 10 kitabı listesine girmiş.

6 Beğeni

Hâlâ niçin çevrilmemiş anlamış değilim.Umarım ileride Kara Çınar dizisi’nde veya karanlık kitaplık’da görürüz.Yazarla ilgili özellikle bu eseriyle ilgili epey olumlu görüş okudum.Korku türünü severler olarak heyecanımızı kaybetmeden bekliyoruz :smiling_face_with_three_hearts:

6 Beğeni

Bu şubat-mart gibi çıkacak diye biliyorum. Ben de bekliyorum kitabı :slight_smile: MonoKL ile görüştüğümde o şekilde söylemişlerdi. Instagram hesaplarından sorun mutlaka dönüyorlar.

1 Beğeni

images (1)

Tez zamanda aminnnnn

Bu çevrilmemiş miydi? :thinking:

Bu 2. Kitabı sanırsam

Diğeri Gospel of Loki’ydi sanırsam

@zafer511 ve @Waxillium benden önce davrandılar aynen öyle daha çevirilmedi malesef :slight_smile: Merakla bekliyorum

@Agape kapakları muhteşem değil mi ya :)))
Okumadıysan bu yıl oku derim. :ok_woman:

2 Beğeni

Kapaklar biraz benzer olduğu için bana öyle gelmiş demek ki. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

6 Beğeni

Margaret Atwood’un son kitabı The Testaments çevirisini heyecanla bekliyorum. Doğan Kitap ne zaman basar acaba?

2 Beğeni

W. E. Bowman’ın The Ascent Of Rum Doodle (Rum Doodle Tırmanışı)'ı okuduğumdan beri diğer romanı olan The Cruise of the Talking Fish’i bekliyorum. The Ascent Of Rum Doodle 16 metrekare yayınlarından çevrilmişti ve sorduğumda bu kitabın da geleceğini söylemişlerdi ama yayınevi 2019 nisandan beri hiç bir paylaşım yapmıyor sosyal medyada. Satışları bol olsun da bize böyle ilginç kitapları getirsinler.
6a00d8345295c269e20240a44fde3f200c

1 Beğeni

Bu seriye talip çıkar mı aceba :smiley:

Filmini çok beğenmiştim. Bu gün arkadaşlarla konuşurken kitabı olduğunu da öğrendim. Türkçeye çevrilmemiş sanırım. 16 kitapmış. Merak ettim açıkcası. Sanmıyorum ama Türkçe’si çıkarsa alır okurum yoksa pdf devam :frowning:

1 Beğeni

Hazır dizisi var 2. sezonu da gelecek verelim gazı

3 Beğeni

Malum yerlerin dikkatini çekme şansını arttırmak adına naçizane bir düzeltme. :slight_smile:

1 Beğeni

Gazla çalışmıyolar mı :crazy_face: :money_mouth_face:

1 Beğeni

Power of Dark Crystal filmin sonrasında geçtiği için sadece diziyi bilenler yabancılayabilir. Tabii, filmi izleyip o açığı kapatmak çok kolay :grinning: Diziye özel J.M. Lee’nin yazdığı genç yetişkin kitapları da olabilir.

Ama iş dönüp dolaşıp popülerliğe takılıyor. Evet, fantastik sevip de diziyi beğenmeyen az gibi. Ancak, aldığı övgülere rağmen popüleritesi sınırlı kaldı gibi. Az kişinin bildiği iyi dizi kategorisinde kaldı ya da diziye olan sevgim yüzünden gelen tepkiler gözüme az geliyor :sweat_smile:

2 Beğeni

Beğenmeyenler fantastikçi değildir :grinning:

Oooo :open_mouth: Durun! Durun! Kavga çıkacak :sweat_smile: