Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

İthaki, Frank Miller’in Ronin eserini bassa keşke. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce Frank Miller’in bu eseri hiç basılmadı ülkemizde.

4 Beğeni

4 Beğeni

3 Beğeni

Basılması sakıncalı olabilir diyorlar ama ben yine de dilimize kazandırılmasını diliyorum;

1 Beğeni

Preacher bile basıldı. Çok sıkıntılı olmaz bence.

Rum Doodle Tırmanışı muhteşem bir kitaptı. Yazarın diğer kitabı The Cruise of the Talking Fish’i ben de merakla bekliyorum.

1 Beğeni

Daha erken belki ama Star Wars The High Republic kitaplarını ülkemizde yayınlandığını görürüz umarım.

6 Beğeni

malazandan haber var mı hiç bilen var mı

Nnedi Okoafor’un Binti üçlemesi var, goodreads sürekli öneriyor, merak ediyorum. Sanırım Hugo da almıştı. Merak ediyorum anan çevrilmeyecek sanırım. İngilizce olarak alıp, okuyacağım ilk kitap olacak bu gidişle.

Var mı okuyan daha önce?

1 Beğeni

Martha Wells’in bu kitap kapağı çok güzel görünüyor. İnternetten bakınca seri olduğunu gördüm. Umarım bir gün dilimize kazandırılır.

7 Beğeni

Çıkar da görmezsem beni de etiketleyin. :buyucu:

2 Beğeni

Tabi ki…:blush: (20 krktr)

2 Beğeni

Forumda hangi konuya yazmam gerektiğini bilemediğim için buraya yazıyorum.Eğer yanlışlık yaptıysam kusuruma bakmayın. :upside_down_face:

Victor Hugo - The Man Who Laughs (Gülen Adam) kitabı dilimize kazandırıldı mı ?
Gülen Adam kitabını aratınca, Victor Hugo-Doksan Üç kitabı karşıma çıkıyor. Doksan Üç kitabı hakkında bilgisi olan var mı, kitap Gülen Adam olabilir mi ?

2 Beğeni

Geçen haftalarda iş bankasına sorduğumda çeviri aşamasında olduğunu söylemişlerdi. Türkçeye daha önce hiç çevrilmemiş araştırdığım kadarıyla.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :upside_down_face:
Gülen Adam’ın çıktığı günü merakla bekliyorum.

1 Beğeni

indir (5)
Kitap James Fenimore Cooper eseri keşke tüm kitapları çevrilse ama ne yazık ki çok fazla şans verilmiyor yazarın sadece Son Mohikan ve Geyik Avcısı kitapları var ben onları sadece bulabilmiştim umarım tüm kitapları tam metin olarak dilimize kazandırılır.

1 Beğeni

Enginlik serisi. Biliyorum ilk 3 kitap çevrildi ancak baskısı yok, umuyorum tekrar kazandırılır dilimize… Üçüncü sezonu bitirmiş biri olarak bir hayli yükseldim ve seriyi okuyabilmek için can atıyorum. İthaki’nin ise pek can attığını sanmıyorum :frowning:

9 Beğeni

8 Beğeni

Black Company serisinin basılmasını istiyorum artık.

6 Beğeni

Bir kaç gün önce Alfa’ya birkaç seri önerdim Black Company de listedeydi. Epik fanteziye girişmeye istekli ve gerçekten çok ilgililer, siz de sorabilirsiniz bu seriyi basmayı düşünüyor musunuz vs diye. Önerileri dikkate alıyorlar.

1 Beğeni