Dinliyorum | Sesli Kitap

Okuyorum konusundan yola çıkarak biz sesli kitap dinleyenler için ayrı bir konu açalım dedik.

Dinlediğiniz sesli kitapları, dilerseniz seslendirmeyi de değerlendirerek, burada paylaşabilirsiniz.

@Fahrettin, @Oni, @JrThoth buyrun efendim, yeppisyeni konumuz. :slight_smile:

17 Beğeni

O halde ben başlıyorum. :slight_smile: Mükemmel bir kitap, harika bir seslendirme. Herkese tavsiye.

12 Beğeni

9 Beğeni

O zaman ben de başlayayım. Vakti zamanında cep yayınlarından okumuştum bu kitabı. Yeni versiyonu dinlemeye başlayalım.

11 Beğeni

Dilimize çevrilmeyen Clive Barker kitaplarından. Konu olarak, karanlıktan öte daha çok komik ve fantastik.Bir nevi J.K. Rowling hikayelerinin Barker yorumu gibi :smile:

9 Beğeni

Az bitince yarım bıraktığım Oblomov’a devam edeyim dedim ama aklım Hakan Günday’da kalınca Daha kitabına başladım. Seslendirme de gayet güzel.

10 Beğeni

Melez Prensin yarısındayım bende. :krs:

7 Beğeni

7 Beğeni

İlk sesli kitap deneyimim. Başlarda odaklanmakta zorlansanda alıştım artık. Yürüyüş, spor, uzun yolculukta birebir. Vazgeçilmezim oldu sanırım.

7 Beğeni

5 Beğeni

Bunlar da benim okuduklarım. Saatleri ayarlama enstitüsü ile suç ve ceza çok harika deneyim oldu benim için. Şu an üyeliğim yok storytelde. Çok zamanım olmadığı ve bana hitap eden çok kitap olmadığından yenilememiştim.

5 Beğeni

Dinliyorum ilk listemi atayım o zaman. Son zamanlarda dinlediklerim.

7 Beğeni

“Daha” bitti. Bunlar da mart ve nisan için planladıklarım.

6 Beğeni

Fena başlamadı. Seslendirme de fena değil.

7 Beğeni

Ben planlama yapmaktan vazgeçtim artık. Rüzgar bana kaç kitap dinletirse artık.

1 Beğeni

6 Beğeni

TRT Dinle uygulamasında sesli kitaplar var. Tavsiye ederim.

5 Beğeni

Uygulamayı siz deyince yükledim, çok güzel olmuş BBC sounds gibi. Güzel içerikler var teşekkürler böyle bir uygulamadan haberdar ettiğiniz için :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Rica ederim. Ben de spotify üzerinden dinliyordum. TRT Dinle’ yi indirince buradan dinliyorum artık. İstediğim kitaplar da mevcut. Umarım daha gelişir.

2 Beğeni

Bu adamın kıymetinin bilinmemesine çok üzülüyorum.

8 Beğeni