Dinliyorum | Sesli Kitap

Bitmek üzere.

5 Beğeni

5 Beğeni

Belki birinin ilgisini çeker.

Bu da Drizzt serisi ilk kitap - Anayurt.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_p7PBBUJiV0ug3UViLyDJ2Kdc4Nm6iuN

Şuradan da diğer çalma listelerine bakabilirsiniz:

https://www.youtube.com/c/HarryPotterSesliKitap/playlists

7 Beğeni

7 Beğeni

Filmi tekrar izliyormuş gibi hissediyorum. Kitabı bire bir filme aktarmışlar.

8 Beğeni

Kün mükemmeldi. Kaymaz’dan devam.

image

9 Beğeni

6 Beğeni

Yine Kaymaz. Bu kitabı da çok övülüyor.

8 Beğeni

Lucky de çok iyi bir kitaptı. Kaymaz’dan devam.

10 Beğeni

Ara vermeden Luck’nin devamı olan Farfara’ya geçseydin keşke. Ben Lucky’i uzun süre önce okudum, şimdi Farfara’yı okusam anımsar mıyım cesaret edemiyorum.

3 Beğeni

Devamı olduğunu bilmiyordum. Emre Melemez seslendirmesi ve yorumlar üzerinden gidiyordum. Zindankale sonrası Farfara, sonra da Sevinç Kuşları üçlemesini dinlerim sanırım. Teşekkürler öneri için. :slight_smile:

3 Beğeni

Lucky’nin devamı olan Farfara’yı sevgili @erdo’nun önerisi ile dinlemeye başladım.

8 Beğeni

6 Beğeni

Benim gibi bekleyeni varsa Storytel’e Agatha Christieler gelmeye başlamış.

5 Beğeni

Ben bu aralar Grange müptelası oldum desem yeridir. 2 haftada kızıl nehirler, leyleklerin uçuşu ve kurtlar imparatorlugunu bitirdim. 3 kitabıda çok beğendim. Özellikle Erdem Akakçenin seslendirmesi muazzam. Sinema filmi izler gibi keyif alıyorum dinlerken ve hiç kopuyorum. Daha önce polisiye ile pek alakam yoktu ama dinlemekten en çok keyif aldığım tür oldu.

4 Beğeni

Eken ve Christie muhteşem bir ikili olmuş olabilir. Heyecanlıyım.

7 Beğeni

Bu kitabı daha önce okumuştum ama Murat Eken’in seslendirdiğini görünce ben de listeme ekledim, dinlediğim kitap bitince başlayacağım. Murat Eken seslendirmeleri gibisi yok.

3 Beğeni

Eken müthiş bir seslendirmen ama şöyle bir dezavantajı var. Hızlandırdığım zaman sesi patlıyor, o yüzden yavaş dinlemek zorunda kalıyorum. Mesela yukarıdaki kitapta hızı 1.1’den daha ileri alamadım. :slight_smile:

3 Beğeni

Beni rahatsız etmiyor 1,5 hızında dinleyebiliyorum. Diğerlerini ise 1,75-2 hızlarında dinliyorum.

2 Beğeni

Ben hiç 1.5 hızını geçemedim. Genelde işte iken dinliyorum ama en ufak bir konsantrasyon kaybında 1.5 hız bile geri sarmama neden oluyor.

3 Beğeni