Dizi Dünyasından Dikkatinizi Çeken Haberler

Ooooo. İlk sezon fena bir yerde kalmıştı. Alırım bir dal. Teşekkürler haber için.

1 Beğeni

D&D dizisi geliyor diyorlar :smiley: .

4 Beğeni

Son dönemde diğerlerine göre kalitesinden daha emin olduğum paramount+ yapıyor neyse ki.

1 Beğeni

Yeni filme benzetmesinler bana yeter. Epik bir macera istiyorum, çok mu? :sweat_smile:

1 Beğeni

Şimdi imdb’den bakındım ama hangisi olduğunu bilemedim, bir tane güzel filmi vardı küçükken televizyonda izlediğim. O zaman beğenmiştim filmi. Yeni film de öyle olacak gibi görünüyor, bakıp göreceğiz artık. Ama dizi yukarıda bahsettiğim filme benzerse güzel olur.

Filmde şöyle bir sahne vardı. Hırsız halının üzerinde yürürken aniden bataklık haline gelen halının içinde debeleniyordu. Film 2000 yapımı olan olabilir. @Pyrewrath bu versiyonunu beğenmiş miydin filmin ya da işte Dungeons and Dragons filmi böyle olur dediğin versiyonu varsa izleyeyim.

2 Beğeni

Yeni film henüz vizyona girmedi, bu sene girecek;

2000 yapımı eski film baya kötü maalesef ve beğenilmez. Ben çocukken izlediğimde beğendiğimi hatırlıyorum hayal meyal ama 7-8 sene önce tekrar izlediğimde ne kadar kötü olduğunu anlamıştım :joy: Tavsiye etmem 2000 yapımı dungeons & dragons u.

2 Beğeni

Valla ben de çocukluğumda izleyip beğenmiştim. O zamanlar güzel gelmişti. Yorumunu okuyunca şimdilerde hiç bulaşmayayım madem.

2023 yapımından ise umutluyum, izleme listemde.

Dizisi için ise ben de şöyle bol fantastik (ama sırıtmayanından) bol epic (ama sebepsiz olmayanından) bir şeyler bekliyorum. Benim için Avatar gibi bizi evrene hayran bıraksın ve diğer Avatar tLA gibi epic şeyler olsun.

2 Beğeni

Hocam zamanında izleyip eh işte dediğim bir filmdi ilk D&D, ejderha için kullanılan cgi o tarihte bile 20 senelik gibi duruyordu. Yoklukta bi şekilde gittiydi. :slight_smile:
@Vordue 'nun paylaştığı linkteki filmle ilgili de pek beklentim yok ama damak zevkiyle alakalı. Ben biraz daha ciddi bir film umut ederken mizah unsuru çok göz önüne çıkarılan fragmanlarla karşılaştım. Malazan seviyesinde bir ciddiyet beklemesem de fazla renkli geliyor bana.
Dungeons & Dragons üzerine tavsiye edilebilecek film yok maalesef, 2000 yılında izlediğimiz filmin 2 adet devam filmi var ama uzak durun lütfen. :smiley:

2 Beğeni

Hocam kan, vahşet görmek istiyorsun yanlış anlamadıysam. Acaba böyle bir şey mi?

1 Beğeni

Biraz öyle ama biraz da olaylara ciddi yaklaşılması. Yüzüğü Hüküm Dağı’na götürmesi için Kevin Hart’a da verebilirler, yanına da Dwayne mesela. :smiley:

9 diyar tehlike altında olacak, onbinlerin canı savaşlarda harcanacak, cehennemin kapıları açılıp dünyaya mutlak kötülüğü yayacak, ejderhalar kıtaları yakıp yıkacak ama bir adet boş-zamanlarında-stand-upçı+hırsız+kazanova herkesi kahkahalar eşliğinde kurtaracaksa bence yanıp gidelim. (Abartı içerir elbette :slight_smile: )

TL;DR Sulandırılmış Z kuşağı filmi yapmasınlar mümkünse.

1 Beğeni

:drooling_face::drooling_face:. Ağız tadıyla sulanamıyoruz bile filme 20 karakter yüzünden.

1 Beğeni
6 Beğeni

Gözlerimiz yollarda bekliyoruz :face_holding_back_tears: .

Hocam gözümüz aydın yeni sezon gelmiş. :grinning:

4 Beğeni

Aynen 3 bölüm birden gelmiş hem de :smile: Çıktığı günü kaçırmışım ben de dün akşam izledim. İlk bölümle neden bu kadar özlemle beklediğimizi hatırlatırcasına yardırmışlar aksiyonu :smiley: Üçüncü bölümle de şoklamayı vermişler bize, dayanamayıp twitch deki campaign videolarını açacaktım meraktan. Zor tuttum kendimi, ne olacağını bilmeden devam etmek daha keyifli şu an :smiley: .

1 Beğeni
2 Beğeni

Büyük bir özlem ve merakla bekliyorum zaten birde sizin yazdıklarınızı okuyunca iyi depreşti valla. Bir an önce başlamak için sabırsızlanıyorum.

1 Beğeni
4 Beğeni

Shadow and Bone 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Netflix şu dizi için o kadar az reklam yapıyor ki kesin iptal edecek. 16 Mart’ta yeni sezon geliyormuş. Zaten çoook uzun zaman geçti ve daha yeni fragmanımız oldu.

2 Beğeni