Dizi Dünyasından Dikkatinizi Çeken Haberler

4 Eylul’de konusu Puella Magi Madoka Magica ve Alice on Borderland’e benzeyen yeni bir Kamen Rider serisi yayina basliyor.

Hocam bu diziyi izlediniz mi?
Ben izledim ve tavsiye ederim tam d&g kafası ve sanki kendim de oynuyormuşum gibi içine çekti. Son bölümlere doğru arada biraz sıkıldıklarım oldu ama yinede geneline baktığımda ben çok beğendim.
Bir anime derinliği beklemediğim için izlediğim şeyden gayet mutlu oldum ve devamı ne zaman gelir acaba diyerek bitirdim.
Karakterlerin hepsi çok güzel ve zaten profesyonel bir ekip oynuyor. Frp oynadığımız eski güzel günlere götürdü beni. :face_holding_back_tears:

Bu çizgi diziyi görmeyen forumdaşlarımıza da buradan görmüş olsun ve ben tavsiye etmiş olayım.

Vox Machina Efsanesi

1 Beğeni

İzledim, çıktığı sırada haftalık haftalık izledim hem de :slight_smile: Yorum yazmıştım diye hatırlıyordum ama izledikten sonra yazmamışım, sadece senin alıntıladığın yorumu yazmışım :smile: .

Bayılıyorum ben de, tam old school frp işi. Seslendirenler oynadıkları kendi karakteri seslendirince, animasyonlar ve müzikler fln eli yüzü düzgün olunca su gibi akıp gidiyor :smiley: İzlemeyenlere öneriyorum ben de The Legend of Vox Machina yı. Epey sevildi zaten, 2. sezon onayı da aldı ama tarih henüz belli değil.

1 Beğeni

William Gibson’ın kitabından uyarlanıyormuş;

Sanırsam ki dilimize çevrilmemiş kitaplarından :thinking: .

5 Beğeni

Yazık. William Gibson, Robert Silverberg, Stephen Baxter vs gibi çok övülen bilimkurgu yazarlarının Türkçeye çevrilmemiş pek çok kitabı var. Bunları okuyamamak gerçekten üzücü.

6 Beğeni

Haberi bayağı önce çıkmıştı sanırım, galiba yavaştan başlayacaklar. Savaş Lordu Yıllıkları TV dizisine yeşil ışık yakıldı.

1 Beğeni
3 Beğeni

Legend of Vox Machina cılara New York Comic Con dan haberler gelmiş :star_struck:.

First look

2023 Ocakta 2. sezon geliyormuş;

1. sezon onayı da almış :upside_down_face:
5 Beğeni

His Dark Materials üçüncü sezon 5 Aralıkta geliyormuş

4 Beğeni

Gözümüz yollarda kalmıştı ya :partying_face:

1 Beğeni

Oooof beee işte mükemmel haber. :partying_face: :sparkler:

1 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

Pedere izleteyim bari :smiley:

4 Beğeni
1 Beğeni
9 Beğeni
3 Beğeni

Günün bir başka kötü haberi Amazon’dan geldi.

8 Beğeni

20 Ocakta geliyor :smiling_face: .

4 Beğeni