Dizi Dünyasından Dikkatinizi Çeken Haberler

Yeni haber sayılmaz ama bir iki sene içinde yayınlanmaya başlayacak diziler:

• Powerpuff Girls live-action dizisi olarak çekilecekmiş
  • Winx club da aynı şekilde live action dizisi olarak geliyor. (Netflix dizisi)
  • Percy Jackson bir disney dizisi olma yolunda
  • Narnia günlükleri en başından disney dizisi olarak çekilecek
  • Avatar : The Last Airbender netflix dizisi olacak

Bunlar dışında:

• Harley Quinn Animated Series netflix tarafından satın alınmış. Buna bağlı olarak bir kaç sezon daha devam edebilir.
2 Beğeni

Buna üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Umarım dizinin ayarını bozmazlar, çok güzel gidiyor çünkü.

3 Beğeni

Ben de öyle umuyorum ama netflixin alması bir yandan da çok iyi haber açıkçası. Çünkü hakettiği değeri göremeyen bir dizi.

2 Beğeni

Star Trek: Discovery, 3. Sezon için yeni fragman yayınlandı.

Önceki sezonlarda eksikliğini çektiğimiz şey bu sezonda bol bol var; gülebilen insanlar. Şaka yapmıyorum. Star Trek’i, epizodik gizem konusundaki örnek aldığı Alacakaranlık Kuşağı’ndan ayıran buydu. Bilinmezin tuhaflığı karşısında akılcıllık, korkutuculuğu karşısında iyimserlik konulur; sonuç, her şeye rağmen iyimserliğini kaybetmeyen, kaybetmemek için uğraşan ve onun için gerekirse kendiyle mücade edebilecek insanlar.

Umutlarımı haklı çıkar be Discovery.

1 Beğeni

Primal’ın ilk sezonunun ikinci yarısı geliyor.

1 Beğeni

Raised by Wolves 2. Sezon onayını kapmış.:partying_face::smiling_face_with_three_hearts:

Ama bunun bir başka anlamı daha var.:thinking: 1. Sezon’da bazı gizemler açıklığa kavuşamayacak.

Ha, o gizemleri tahmin etmek pek de güç değil. Bilimi büyüsel bir seviyeye çıkaran analojik bir yapıya sahip. Gizemleri de er ya da geç ona göre çözümlenir.

Şimdiden kahramanlarımızın Kepler-22b’de başlarına gelen gizemli tecrübeleri hakkında teorilerim var.

4 Beğeni

2.sezon hızlı gelir umarım.Edit:Ekim diye bir yerde gördüm, 2.sezon mu yoksa 1.sezonun devam bölümleri mi acaba?

1 Beğeni

İlk sezonun devamı. 4 Ekim’de başlıyor.

2 Beğeni

William Gibson’ın The Peripheral (2014) romanı Amazon dizisi olma yolunda.

Yapımcı koltuğunda Jonathan Nolan ve Lisa Joy yer alacakmış.

Başroldeyse Chloë Grace Moretz varmış.

Kitaptaki hikâye iki farklı zaman diliminde geçiyor. İlki, günümüzden 30 yıl sonrasını, ikincisi, uzak gelecekte. Konusu klasik, dünyayı saran bir felaket ve arkasındaki gizem odak noktasında.

5 Beğeni

Sahte zannedilen haber resmen onaylandı; yeni Godzilla animasyonu 2021’de Netflix’te.

Şu ana kadar bildiklerimiz:

-Yeni yapımın ismi, Godzilla: Singular Point olacak.

-Anime dizisi formatında yayınlanacak.

-Hikaye, 2017-2018 arasında, yine Netflix’te yayınlanan anime üçlemesinden farklı bir evrende geçecek.

-Dizinin yönetmeni, Atsushi Takahashi. Müzikler, Doraemon filmlerinin ve “Yowamushi Pedal”in bestecisi Kan Sawada. Yazar ve editörlük, Japon bilim-kurgu yazarı Toh Enjoe. Karakter tasarımcısı, “Blue Exorcist” in yaratıcısı Kazue Kato. Baş animatör, “Princess Mononoke”, “Spirited Away” ve “The Wind Rises” gibi ikonik Studio Ghibli filmlerinde çalışmış Eiji Yamamori.

-Dizinin görsel yapısı için el çizimleri ile bilgisayar destekli animasyon stillerini birleştiren Studio Orange’la işbirliğine gidilecek.

Kaynak: GODZILLA RETURNS TO NETFLIX IN NEW ANIME SERIES GODZILLA SINGULAR POINT | Godzilla.com

2 Beğeni

Dexter geliyor diyorlar…

3 Beğeni

Berbat finalden sonra iyi olur

1 Beğeni

Berbat finalden sonra daha da berbat yaparlar kesin. :smiley: Güzelim dizi nasıl çöpe atılır dersini verdiler zamanında.

2 Beğeni

Olur mu olur. Yanına saçma sapan karakterler ekleyelim hevesine girerlerse izlemeye devam etmem, anısı güzel kalsın bari. Behzat Ç. yeni sezonunu izlememiştim bu yüzden.

2 Beğeni

Diğer haber konusunda diziyi bitiren hamleyi paylaşmıştım buradan da yazayım bari. Ne zaman Hannah ortaya çıktı işte o zaman Dexter bitti. Kim akıl ettiyse bunu artık.

2 Beğeni

Ben de tam öbür tarafa yazıyordum burdan devam edeyim.

Hannah olayı Dexter’a uygun eş bulmak için zorlama bir karakterdi ama ben Dexter olsun gerisi ayrıntı diyen tayfadanım. Hem Hannah olmasında bu adam mı olsun? :slight_smile:

tenor

2 Beğeni

Bu daha iyiydi benim için. :smiley: Keşke ölmeseydi dediğim karakterlerden birisi.

2 Beğeni

Gif olarak paylaştığım sahne de güzeldi, ben de severdim Dexter’ın başına bela olmasını.

Karakterin gelişimi, sosyal çevreye uyumu, baba ve kardeş ilişkileri güzel yazılmıştı.

Av-avcı olayına değinmiyorum o ayrı heyecanlıydı. Cesetleri ortadan kaybederken izlediği bir yolu anlatınca vay be nerden aklına gelmiş senaristin demiştim.

2 Beğeni

Giriş introsunda sineği öldürmeden ileri sarmazdım o derece çok sevmiştim karakteri. :smiley:

1 Beğeni

Uykusuz kaldığı bir bölüm için tek seferlik introyu değiştirmişlerdi, sinek kaçıyordu. :slight_smile:

1 Beğeni