Dizi Dünyasından Dikkatinizi Çeken Haberler

Ben hiç hatırlamıyorum ama o kısmı gözden mi kaçırdım acaba? .D :smiley:

1 Beğeni
3 Beğeni

Kafayı yediğim haberlerde bugün: Jo Nesbo’nun “The Son” romanı, Denis Villeneuve yönetmenliğinde ve başrolünde Jake Gyllenhaal ile HBO dizisi oluyor. Denis Villenueve’in ayrıca yardımcı yapımcılığını yaptığı adaptasyonun yapımcıları arasında, Westworld’ün yaratıcıları olan Jonathan Nolan ve Lisa Joy da var.

IMG_20201020_211712

Bu ikilinin sinematik kimyasının bir hayranı olarak, bu adaptasyondan haberim vardı ama HBO dizisi olacağını öğrenince havaya zıpladım adeta :exploding_head:.

6 Beğeni

Bu ekipten kötü birşey gelemez… :fire:

2 Beğeni

Quibi platformu kapanıyormuş. 6 ila 7 dk arasında değişen çerezlik dizileriyle piyasa da değişim rüzgarı yapacakken rüzgar tersine esince platform servis hayatıda bitmiş. Aslında 1 filmi 10 parçaya bölüp zamandan tasarruf etmek için ideal bir yöntem ama izlediğim dizilerine bakarsam her ne kadar oyuncu kadrolarını iyi tutsalarda dizlerde ki mantık hataları, klişe konuların işlenmesi gibi detaylar dizilerin sönük kalmasına sebebiyet vermiş. Zaten şuanda piyasayı HBO Max domine etmiş durumda umarım ülkemizde de servis hayatına başlarlar.images (45)

1 Beğeni

Netflix’te yayınlanacak Godzilla Singular Point animasyonunun tanıtım afişi ve üç görsel:

Güncelleme

Teaser trailer yayınlandı. Anime serisi tam bir canavarlar evreni olacağa benziyor. Bunun haricinde, android süper kahraman Jet Jaguar da var.

1 Beğeni

Atv’nin yerli süper kahraman dizisi AKINCI’nın trailerı yayınlanmış.

https://twitter.com/AkinciDizi/status/1326942286064873476

image

4 Beğeni

Bunu görmemiş sayıyorum :clown_face:.

1 Beğeni

Ben alttaki yoruma baya güldüm yalnız. Hakan: Muhafız’ın daha düşük bütçelisi gibi duruyor ve de.

1 Beğeni

Ucuz gibi görünse de eminim ki muazzam paralar dönüyordur. 2020 yılında şuna harcadıkları paraya da mesaiye de yazık.

2 Beğeni

Öyle valla. Keşke daha kaliteli işler yapmaya başlamışken böyle devam etsek

1 Beğeni

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama rıhtımda baya seveni olan bir seri o yüzden yazayım. Gölge ve Kemik serisi
(Grishaverse deniliyor sanırım seriye) dizi olacakmış. Netflix tarafından hem de. Karakterlerden biri de Ben Barnes tarafından canlandırılıyor. Dizi olacakmış dediğime bakmayın çekimler tamamlanmış bile.

2 Beğeni

Disney 10 yeni Star Wars dizisi duyurdu. Diziler önümüzdeki birkaç yıl içinde gelecek denmiş. Ben bu kadar çok dizinin ister istemez kalite düşüreceğini düşünüyorum. Beklediğim Kenobi vardı zaten, yeni açıklananlarla Rangers pf the New Republic ve Ahsoka ilgimi çekti sadece. Bir de Visions ne ile alakalı onu merak ettim.

6 Beğeni

Star Wars Bir Droid Öyküsü de benim en çok dikkatimi çeken oldu. Çok fazla dizi elbette kaliteyi düşürecektir ama aralarında birkaç sağlam olsun yeter bana.

1 Beğeni

1 üst düzey 3 ortalama dizi bile benim için harika olur.

1 Beğeni

Can Evrenol’un Çıplak dizisi, Cüneyt Özdemir’in “Aman Rtük görmesin!” twiti sonrasında, BluTv platforunmdan kaldırılmış.

1 Beğeni

Dijital platformlarda bu tarz durumların yaşanıyor olması çok saçma.

2 Beğeni

Gelecek diziler de Galaktik Senato içeren var mı ?
Şöyle sadece siyasi bir yapım olsa keşke.

Ama yine de güzel haber,10 tane de olsa sıkılmadan izleyeceğim dizileri. :kalp:

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla hiçbirinin bmyle bir içeriği yok ama aslında güzel fikir. İlk kez sizden duydum ve çok hoşuma gitti. Senato’daki olayları konu edinen bir konsept çok hoş olurdu bence de. Sanırım Star Wars denince hep karakterimizin galaksiyi uçtan uca dolanması gerekiyor. Halbuki bu tarz bir içerik çok beğenilirdi.

Jediların toplum içinde işlediği suçların örtbas edilmesi, Jediları senatoda hep savunan senatör(ler)in aslında Sith veya Mandalorian çıkması vs. Hemen içerik ürettim :smiley:

2 Beğeni

Evrenin en sevdiğim yanlarından bir tanesi. Ancak çok üzerinde durulmuyor. Senato bu kadar önemliyken, görmezden geliyorlar.
Sizin de söylediğiniz gibi, evrenin en karanlık, gizli işleri hep Senato da dönüyor. Belki birilerin aklına gelir de böyle bir işe kalkışır. Beklemekten başka çare yok gibi…

3 Beğeni