Dök İçini Rahatla

Daha kısalarını bulursan ben onlardan kullanıyorum. Renk sorunu yaşamadım sanırım hiç. Sökerken de ağırdan alman gerekiyor.

4 Beğeni

Sen ne kadara alıyorsun ben buna 5 verdim ama bana çok az geldi kağıt sayısı.

3 Beğeni

Benim yerime siz dökmüşsünüz, ben de yazmasam olmaz. Kitaplarının büyük çoğunluğunu ön sipariş olarak aldığım yayınevinin fuarda hem kutu vermeyip, hem de toplu kitap alacağım dediğimde ne kadar toplu diye sorması, Sonrasında instagramda sadece aşk meşk kitapları okuyup paylaşan hesaplara bilimkurgu kitapları vs. yollamasını nereye koyuyoruz :roll_eyes:

15 Beğeni

Ben kitaba başlama ve bitiş tarihlerini yazmak için kullanıyorum. Benim kullandıklarım iz bırakmamış.

6 Beğeni

Forumun yazı puntosunu büyüttüm. Oh be… Dünya varmış. :smiley:

4 Beğeni

Voltaire Cahil Filozof kitabını okuyayım dedim, ilk dipnotta kitabın ileri sayfalarına baktım ve durum şu:

136-137- 140-141-148-149-152-153 sayfalar boş…

3-4 ay geçtiği için değişime gönderemem kitabı yeniden sipariş etmem gerekecek. Canım sıkıldı ama neyse ki kitap 4-5 TL civarında.

DÜZENLEME: ( Sonradan ekleme yapmam gerekti mesajıma)

Basımla ilgili hatayı Kırmızı Kedi’ye yazdım. Aynı basımın diğer kopyalarında buna benzer bir hata var mı diye. Kırmızı Kedi kitabı .göndermek için adresimi istedi. Yeniden sipariş verme düşüncem vardı ama yayınevi biz gönderelim diye yazınca, adresimi gönderdim.

10 Beğeni

O kadar çok kitap alınca bir “fırfırfır” diye kağıtları karıştırmadan kenara koyuyorsunuz demekki :d

5 Beğeni

Aslında dikkatli bakınca bir şeyler yazıyor. :rofl: Sinir bozucu. Benim bile sinirim bozuldu.

5 Beğeni

@AeroKnight-sama Evet :öyle olmuş :slight_smile: okumayı erteleyince bu tarz sıkıntı da yaşanıyor…

@Agape sayfanın arkasında ki yazılar çıkmış. Monitörün ışığı nedeniyle sayfa arka aydınlatması olmuş, o nedenle arkadaki yazılar görülüyor. Yoksa sayfa tertemiz :slight_smile:

6 Beğeni

Matbaa hatası çok bariz olduğu için bence değişimde bir sorun çıkmayacaktır. Karar sizin tabii ama eğer ben yenisini alsaydım içime dert olurdu. Parasından değilde böyle şeyleri takıntı haline getiriyorum. Ücretini ödediysem karşılığını isterim.

3 Beğeni

Benim de başıma buna benzer olay gelmişti, aldıktan 6 ay sonra yayınevinden değişim yaptırdım.

4 Beğeni

Geçmişte bir iki kez buna benzer durumlar olmuştu ama kitap evinden almıştım, 1-2 ay sonra götürdüğümde hiç itirazsız değiştirmişlerdi

Bende ki 2. baskı baktım satışta 3. baskı var. Sizin dediğinizi yapmayı düşündüm ama sonra git gel kargo parası bu kitabın ederinin 3 katı olur. ilk siparişime bunu da eklerim diye düşündüm.

3 Beğeni

Hangi kalemleri kullanıyorsunuz? Sharpie kullanıyorsanız Manga Pad almanızı tavsiye ederim çünkü alacağınız defter gramaj olarak düşük olma ihtimali olacağı ve dokusu sebebiyle boyayı özümseyeceğinden yine keyfiniz kaçabilir. Ayrıca ben beğendim gayet de güzel olmuş.

3 Beğeni

Teşekkür ederiim. Kalemlerim aliexpress’ten :d İsmini bilmediğim dokulu bir suluboya kağıdında denediğimde tam istediğim suluboya efektini vermişlerdi. Bir de kaygan, afiş kağıdında veriyor onu ama orda da kuruması için beklemem gerekmişti.

4 Beğeni

Evet zaten bunlar da sulu boya kalemleri. Güzel kalemler bende de var biliyorum. :smiley: O zaman 200-300 gram Canson ya da Schoeller ile gayet güzel sonuç alırsın. Daler Rowney de var. Ben iyi sonucu Daler Rowney’de aldım. Gerçekten resmi daha bir güzel hale getiriyor. Güzel günlerde kullan. :slight_smile:

@AeroKnight-sama Sahte mi o?

5 Beğeni

Basımla ilgili hatayı Kırmızı Kedi’ye yazdım. Aynı basımın diğer kopyalarında buna benzer bir hata var mı diye. Kırmızı Kedi kitabı .göndermek için adresimi istedi. Yeniden sipariş verme düşüncem vardı ama yayınevi biz gönderelim diye yazınca, adresimi gönderdim.

5 Beğeni

Jelatin benzeri bir şeyle kaplama mı yaptınız. İyi oluyor mu, kitabı korur mu?

2 Beğeni

Bana göre daha çok korsan kitap gibi durmuş. :smiley: Ayırt edilmiyor gerçekten.

3 Beğeni

Şu yapışkanlı asetat denilen şeyle yaptım ilk işim elime yüzüme bulaştırdım düzgün yapabilirsem iyi olur bence.

@Agape Sağolun kitabı çöpe attım.

4 Beğeni

Rica ederim canım, vazifem. (Ne alakaysa?:lying_face:)

2 Beğeni