Dök İçini Rahatla

Geçmiş olsun tüm arkadaşlara. @Tamarix @Akrep

3 Beğeni

Geçmiş olsun arkadaşlar. @Tamarix ve @Akrep

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Görüntüler epey kötü. Umarım en az hasarla atlatılır ve enkaz altında kalanlara biran önce ulaşılır.

1 Beğeni

Büyük geçmiş olsun. Eşyalarımızı şehir gözetmeksizin duvara sabitlemek lazım. Deprem şehir gözetmiyor. Ben İstanbul’daydım ama şirkette hasar var. Duvarlar patlamış. Sanırım orada olsam panik atağım ve Gölcük depremini de yaşamış olduğumdan korkunç bir fobim var. İstanbul’da daha hafif sallanmamıza rağmen bayılıyordum.

2 Beğeni

Herkese çok geçmiş olsun. Herkes dışarıda kalabalıklara dikkat edin. Herkes korkmuş ve panik halde ama maalesef iki kat dikkatli olunması gerek.

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun arkadaşlar. Umarım hiçbirinizin maddi manevi bir kaybı yoktur. Kendinize ve ailenize çok dikkat edin.

2 Beğeni

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

@Akrep @Tamarix ve diğer İzmirli arkadaşlar geçmiş olsun.

3 Beğeni

Allah İzmirdekilerin yardımcısı olsun.

1 Beğeni

Can kaybı ve yıkılan binalar varmış, tekrar geçmiş olsun :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun. @Akrep @Tamarix
Ankara’dayım, burada da hissedilmiş diye duydum. Can kaybı varmış ama umarım daha da artmaz. İnsanlar en az hasarla kurtulur umarım…

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Umarım daha iyisinizdir.

2 Beğeni

Geçmiş olsun herkese. Benim oturduğum apartman çevrede depreme dayanıklı olmasıyla bilinmesine rağmen çok kötü sallandık.

1 Beğeni

Herkese geçmiş olsun. Umarım kötü bir şey olmadan atlatılır.

1 Beğeni

Herkese geçmiş olsun. Ben İstanbul’dayım ama dışarıdaydım o esnada ruhum duymadı yani yağmurdan dolayı mağazada mahsur kaldım bir süre günün kötü olayı olarak. Eve geldik televizyonu açtık bir baktık deprem olmuş. Umarım can kaybı olmaz :pensive:

2 Beğeni

@Tamarix, @akrep ve İzmirde yaşayan herkese geçmiş olsun diyorum.

2 Beğeni

Herkese geçmiş olsun. Deprem ülkemizde çok şeyi götürmeye devam ediyor maalesef. Hiçbir şey olmasa bu sefer psikolojimiz bozuluyor. Ben de deprem bölgesi bir şehrimizde yaşıyorum. Bir sarsıntı yaşadığımızda üç gün “Acaba deprem mi oldu? Sallandık sanki…” deyip duruyoruz. Umarım bir gün deprem korkulu rüyamız olmaktan çıkar.

4 Beğeni

İşten gelince bunla karşılaştım. Tv gitmiş. Daha kötü de olabilirdi. Yine herkese geçmiş olsun.
Not bunları çekerken yine deprem oldu. Hemen kaçtım.

6 Beğeni

Herkese geçmiş olsun.

1 Beğeni

Depremden etkilenen herkese geçmiş olsun.

3 Beğeni