Dök İçini Rahatla

Hep 50 liralık ala ala ne hale geldi koca memleket o_O

2 Beğeni

Büyücü kısmısı doymak bilmezse böyle olur. Hogwartslı dediğin azla yetinmeyi bilmelidir. Durmstrang’a, Beauxbatons’a özenip defneden, mürverden asa alırlar, sonra da Gringotts’un önünde ağlarlar. Halbuki herkes meşe asa kullansa sorun kalmaz. Bak memleketimin dört bir yanında meşe yetişiyor. :alien:

2 Beğeni

Galleon ile maaş mı alıyorsunuz? Galleon ile işiniz mi var?

2 Beğeni

Bunlar bana biraz abartı geldi, al bir keyif çayı iç.

7 Beğeni

Deprem bölgesinde olan herkese çok geçmiş olsun.

2 Beğeni

İzmir’deyim ben hayatımda böyle bir şey görmedim odamdaydım kafama kitaplarım düştü tablolarımız kırıldı, annem çevrimiçi dersteydi onu kapattım dışarıya çıktık ve biz çatı katıyız çok sallandık. Maskeyi de alamadık o panikle. Herkese geçmiş olsun. Annem 99 depreminden beri çok korkar onun sakin kalması için benim daha sakin olmam lazım dedim foruma yazayım.

6 Beğeni

Çok geçmiş olsun.

1 Beğeni

Geçmiş olsun hocam, artçılara karşı da dikkatli olun. Bayağı hasarlı bina görülüyor videolarda. Umarım can kaybı olmaz.

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun.Daha iyisinizdir umarım.

1 Beğeni

Zamanında 2 kere sağlam sallanmış birisi olarak o korkuyu çok iyi bilirim. Herkese çok geçmiş olsun.

1 Beğeni

Geçmiş olsun. Umarım can kaybı olmadan atlatılır bu deprem.

İzmir ve çevresindeki herkese geçmiş olsun. Umarım can kaybı olmaz. :frowning:

Geçmiş olsun. Umarım can kaybı olmaz…

Herkese geçmiş olsun. yıkılan bina görüntüleri geliyor. Buca bornova alsancak karşıyaka… Ne yazık ki liste var. Şu anlık can kaybı duymadım umarım olmaz. :frowning:
Edi: kendi evimde de çatlaklar varmış.

Çok geçmiş olsun.

Herkese çok geçmiş olsun. Umarım can kaybımız yoktur…

İzmir ve çevresindeki herkese geçmiş olsun.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun 6.6 şiddetindeymiş.

1 Beğeni

Yayılan görüntüler de deprem kadar sarsıcı bir hal aldırdı ruhlarımızda. Umarım en kısa sürede yardım edilebilir. Çok geçmiş olsun.

1 Beğeni

İzmirdeyim, hayatımda hiç korkmadığım kadar korktum. Kendimi dışarı mı atayım yoksa devrilen dolabımı mı tutayım derken napacağımı şaşırdım. Binamız yeni bir bina olduğu için yine biraz ucuz atlattık. Umarım diğer herkes de bu kadar şanslıdır. Hepimize geçmiş olsun.

2 Beğeni