Dune (Film) | Denis Villeneuve

Allah herkese bu filmin yönetmeni olmayı nasip etmez. Denis Bey sana sesleniyorum bak Müslümanlığa dön!

1 Beğeni

Fragmanı çok beğendim ama filmi izlemeyeceğim kitapları okumadığım için. İthaki kitap için belli bir tarih vermeden de kitaplara başlamak istemiyorum. Çok merak ediyorum bu evreni.

Film ilk kitabın yarısına belki gelir. O yüzden izle

1 Beğeni

Film, ilk kitabın kabaca 2/3’ünü kapsayacak. Ben bunu dune kitaplığı başlığında çokça söyledim; bu seri alışık olduğunuz seriler gibi değil. Yani ilk kitaptaki karakterlerin hiçbiri, çıkmasını beklediğin 5.kitapta yok. Çünkü kitaplar arasında binlerce yıl zaman aralığı var. Kısacası bu filmi izlememek için çok az sebebin var bence (veya seriyi okumaya başlamamak için).

9 Beğeni

Çok şey kaçırıyorsunuz var ya bir bilseniz ):

1 Beğeni

Ben fragmanı hiç beğenmedim. Diğer fragmanı bekliyorum.

Arkadaşlar ben kaçırdım mı? Fragman mı çıktı? Ne ara çıktı? Arattım bulamadım :smiley:

@Dvne, @AeroKnight-sama çok çabuk gaza geliyorum hemen gidip okumak istiyorum. Elimdeki kitabı bitirip.:grin:

1 Beğeni

Elindeki kitabı bitirmene gerek yok. Hemen başlayabilirsin :slight_smile:

1 Beğeni

Elindeki kitabı 2 litre siyeç suyunu kaynattıktan sonra içine atıyorsun. Sonra Dune’ye başlıyorsun.

3 Beğeni

Empire Magazine dergisinin yeni sayısından fotoğraflar paylaşıldı.

Paul ve Chani’yi birlikte gördük sonunda.

Dük Leto ve Gurney.

Duncan Idaho, Sardaukar askerlerini biçerken. Hiç şakası yok :crossed_swords:.

7 Beğeni

Yav çıkarın işte fragmanı ne nazlandınız kardeşim be :rage:

1 Beğeni

Müthiş bir oyuncu kadrosu var; Oscar Isaac, Josh Brolin, Jason Momoa… Unuttuğum var mı?

Dopdolu bir kadrosu var, unuttunuz çoğunu desem:

9 Eylülü bekleyin.

4 Beğeni

Yıldızlar geçidi gibi kadrosu var, hangisini aklımızda tutalım. :joy: Ama en iyilerinden bir kaçını aklında tutmuşsun yine. Rebecca Ferguson’u unutmuşsun, hiç yakıştıramadım. :smiling_face_with_three_hearts:

All hail the queen :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

@Dvne @Artorias, esas Javier Bardem, Charlotte Rampling ve Stellan Skarsgard’ı nasıl unuturum :face_with_hand_over_mouth:
Gerçekten çok çok iyi bir oyuncu kadrosu ve yönetmen. Ben bu ekibin çok iyi bir iş çıkaracağına eminim.

Chani’yi beğenmeyen kişiler vardı sosyal medyada. Ama şu fotoya bakar mısınız gözlerim bir miktar yaşardı… Ben çok beğendim ikisini.

2 Beğeni

3 ayrı jenerasyon, 3 ayrı Paul ve Chani.

• 1984 - David Lynch, Kyle MacLachlan ve Sean Young

• 2000 - Syfy Channel miniseri, Alec Newman ve Barbora Kodetova

• 2020 - Denis Villeneuve, Timothée Chalamet ve Zendaya

5 Beğeni

Empire Magazine set fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor. Bu sefer Leydi Jessica ve Dük Leto’yu görüyoruz.

Stilgar ve semt(siyeç) oturuşu.

10 Beğeni

Filmin çıkış tarihi belli mi? Sanırım 2. dalga zamanına denk gelicek ertelenebilir diye düşünüyorum.