DUNE Kitaplığı

iki buçuk yıl önce çıkmış bundan önceki kitap.

2 Beğeni

Ben dahil çoğu kişi şikayetçi bu durumdan.

1 Beğeni

drizzt efsanesinide böyle yaptılar işte basmıyorlar resmen

1 Beğeni

O kadar olmuş mu? Aman tanrım. İthaki serileri hep geciktiriyor. Bu seri bilimkurgu klasiklerinden olduğu için hızlı basılır diye düşünmüştüm. Ama yanılmışım.:unamused:

2 Beğeni

2017 baskısı var bende… Daha önceden de basılmış falansa bilemiyorum yahu ben Drizzt efsanesini 3 yıldır falan bekliyorum ya!

1 Beğeni

Son iki kitabın basılması uzun sürmeyecek denildi umarım öyle olur. Drizzt kitaplarını daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

1 Beğeni

Sürekli öyle diyorlar. Pek inandırıcı değil geçen sene Haziran gibi kaos lorduyla beraber onu da soruyordum yakında diye diye buraya kadar geldik. İthakinin sözlerine pek güven olmuyo.

4 Beğeni

İthaki’de çevirmeni bekliyor galiba. Ben de çok uzun süredir tamamlanmasını ve okumayı bekliyorum.

1 Beğeni

Herhalde 5-6’yı Kabalcı’dan alıp okuyun, biz basınca yine alır kütüphaneye koyarsınız diyor olabilirler.

6 Beğeni

Seriyi kronolojik sırayla mı okuyorsunuz yoksa yayınlanma sırasına göre mi?

2 Beğeni

Şuan için İthaki’yi bekliyoruz. :tired_face::weary:

2 Beğeni

Valla ben de bekliyorum 5 ve 6 yı. Ama diğerlerini Kabalcı Yayınlarından aldım bugün :joy: bir de onları bekleyemem.

2 Beğeni

İyi yapmışınız. Bende Kabalcı yayınlarından alacaktım ama buradaki arkadaşlar yazıların küçük olduğundan bahsettiler o yüzden İthaki’yi beklemeye devam :smiley: 6 kitaplık orjinal seri tamamlandığında büyük ihitimal en baştan yeniden okurum.

3 Beğeni

İthaki zaten kronolojik sırayla yayınladı. İthaki baskılarını direk alıp okuyabilirsiniz.

2 Beğeni

Ana seriyi okuyun ilk önce daha sonra oğlunun çıkartıklarını okursunuz

1 Beğeni
4 Beğeni

Hepsini Frank Herbert yazmamış değil mi .Onun yazdıkları hangileri acaba ?Bir de ana 4 kitaptan sonra diğer kitaplar keyif veriyor mu ?

1 Beğeni

6 ana kitap var diye biliyorum. Ama son ikisini okumak için ithakinin basmasını bekliyorum. Diğer kitaplar kronolojik konuya bağlı değil. Hanedanların geçmişlerini falan anlatıyor. Okuyanlar beğenmemiş onları.

3 Beğeni

Frank herbert abimizin yazdığı altı ana kitap var. Hanedanları anlatan ayrı bir üçlrmr daha var onları frank herbert’in oğlu yazdı.

İlk sarmal yayınlarından çıktı 6 kitap. Daha sonra kalacı yayınları devraldı ve daha sonra ithaki basmaya başladı ama son 2 kitabı çıkarmadı daha
Kabalcının puntoları biras küçük ama okumaya engeç değil illa ithakinin çıkarmasını bekleme bence

Kitaplar seri (frank herbert’in yazdıklarından bahsediyorum) ama her kitabın sonu var yani hiç bir şey havada bitmiyor. İllahki 5. Ve 6. Kitapları beklemene de gerek yok

2 Beğeni

Romence baskısı

31 Beğeni