DUNE Kitaplığı

Yurtdışı baskıları baya ihtişamlı Dune için, fikriniz ne bilmiyorum ama Türkiye’de ki kapaklarını hiç beğenmiyorum.

6 Beğeni

Kabalcı 7. Kitap ve sonrası seriye dahil değil mi? Nox Vidmate VLC Serinin yan kitapları mı

1 Beğeni
Özet

Dune images%20(2) images%20(1)%20(1) indir images%20(1) images

Elinde fabrika sürüngenin illüstrasyonu olan var mı? Internete ne yazsam bilemedim.

2 Beğeni

Aynen bana da lazım :smiley:

2 Beğeni

Yeni Dune kitapları yolda diyelim yavaş yavaş

5 Beğeni

Bir güzellik yapsada 5 ve 6 aynı anda gelse.

1 Beğeni

Aynı anda gelmese bile bu kadar ara girmesin yeter…

2 Beğeni

12 kitabida aldim tukenmeden kitapyurdundan hepsi sifir

1 Beğeni

Dune kitabının ekler ve terminoloji hariç sonu bu mu? Kitap sanki birden bitti gibi oldu. Içime kusku düstü.

2 Beğeni

Evet kitabın sonu orası, biraz ilginç bir son ama seriyi okudukça alışacaksınız :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler. Dune en sevdiğim 5 kitaptan biri oldu.

1 Beğeni

Okuduktan sonra içimdeki bilim kurgu açlığını keşfetmemi sağlayan kitap benim. Gerçekten üzerine bolca düşünülmüş olduğu birçok cümlede kendini hissettiriyor. Rica ederim.

2 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bende 12 kitap var ama bunlari yeni gordum nedir bunlar ?

1 Beğeni
  1. ve 14. kitaplar.
1 Beğeni

Sonun da buldum.

4 Beğeni

Bunlar Kabalcı’nın yeni serilerle birlikte verdiği ek hikayelerdi.
Yanlış hatırlamıyorsam bunlar Butleryan cıhad serisinin ek hikayeleri

1 Beğeni

Zamanında güvendik almadık, bekliyoruz öyle. Kabalcı 4 kitabı buluyorum ama diğer 2 kitap Dune ve Dune Sapkınları uygun fiyata bulamadığımdan okumak için beklemeye devam ediyorum.

3 Beğeni

Hocam yine bastınız damara. Her seriyi anlıyorum ama BKK içinde en çok satan serinin bitirilememesine hayret ediyorum.

4 Beğeni

Bugün yine arayışa çıktım, ikinci el çok pahalı. Normal fiyat olan da ise ana seriden 2 kitabı uygun fiyatla bulamıyorum. Zamanında bu kabalcı baskıyı alın, sonra pişman olacaksınız demişlerdi. Pişmanım.

4 Beğeni