Dünya Klasikleri Okuma Etkinliği #3 Germinal

Herkese yeniden… Merhaba :))

Nisan ayı için okumayı düşündüğüm iki klasik kitap belirledim. Hep beraber okursak daha verimli ve güzel olacağını düşünüyorum. Siz de Germinali okumadıysanız yalnız değilsiniz. Hep beraber aradan çıkaralım.

Başlangıç: 1 Nisan
Bitiş: 30 Nisan

4 Beğeni

Tek ben ve @Tobizume mu okuyacak? :woozy_face:

Ben okudum, tartışmayı bekliyorum.

Ben de yetişebilirsem gelirim. Sırada 3-4 eser var. Onlar biterse.

Maşallah. Ben şimdi sınavları hallediyorum pek el atamadım. Bu hafta bitmeden başlamak istiyorum. :slight_smile: Biterse neden olmasın

@BiblofilYouTube merakla bekliyorum.
İnşallah sıradaki okuyacağın kitaplardan biri de budur.

Çünkü bu ay bunu da okumak istiyorum :Dd

Valla Oblomov’u yakın okudum istersen sohbetine katılırım :slight_smile:

Ben okumuştum zaten. Tartışmaya katılırım. O halde ilgileniyora tıklamam daha uygun olur değil mi?

Şu an okuduğum kitabı bitirdikten sonra başlayacağım. Ayın sonuna kadar anca okurum herhalde.

İyi olur :krs: ama ilk okumam lazım :))

@kalsedon.okur hiç farketmez. :slight_smile:

@Tobizume ben de o kadar şeyi okumayı hayal ettim ama sadece çok az kısmı olacak gibi. :roll_eyes::cry:

1 Beğeni

Nisanda okumamız sonra mı tartışmamız mı gerekiyor? Yani etkinlik takvimi nedir?

Öyle bir zorunluluk yok. Ben bu yıl Dünya Klasiklerini her ay bir tane bile olsa okumak istiyordum. Benim gibi okumayan okurlar olduğunu düşündüğüm için onları ve kendimi teşvik etmek adına etkinlik yapıyorum. Öyle açıklamayı sevip, şu şöyle bu böyle diyen biri değilim. Ama kitap hakkında sohbet etmek, tartışmak isteyen herkese seve seve katılırım.

Ne oldu etkinlik? Okumalar birtti mi?

İkimiz de bitirdik. @_Ged forumda artık aktif olmadığı için yorum yazmaya gerek duymadım. Güzel kitap tavsiye ederim.