E3 2019 (11-14 Haziran)

4 sene önceki E3’de duyurulan oyunların gameplaylerini ve 4 sene sonraki E3’de gameplaylerini görebileceğimiz oyunların duyurusu yapılacaktır.

E3’ü de bitirdiler.

2 Beğeni

Crystal Dynamics’in geliştirdiği Avengers oyunu ile ilgili, WB Montreal’in geliştirdiği yeni Batman oyunu(söylenti) ile ilgili ve Rocksteady’nin yeni oyunu ile ilgili bir şeyler görürüz umarım.

Ps4 almayı ben de düşünüyordum ama oyunları çok pahalı :confused: Bir de eski kafalıyım biraz fps ve tps tarzı oyunları illa klavye + fare kombinasyonuyla oynamak hoşuma gidiyor.

1 Beğeni

isteklerimden ilki gerçekleşecek sanırım. :slight_smile:

Umuyorum Eidos gibi yetenekli bir firmayı süperkahraman oyunu için alıkoymalarına değer. Özellikle de Cyberpunk 2077 gelirken Deus Ex’de gördüklerimizin üzerine koymayarak oluşturdukları bir hype’ı görünce satmayan Deus Ex oyunlarına ve Eidos’a bakıp bakıp üzülüyorum.

Crystal Dynamics tek geliştirmiyor. Son Tomb Raider oyununu da tek geliştirmediler. Eidos’un Deus Ex yeni üçlemesindeki 3.oyun askıya alındığı için Eidos’la ortak geliştirdiler. Avengers ise başından beri Eidos ile ortak geliştiriyor.

1 Beğeni

Çok uzun zamandır geliştiriliyor.Tek korkum yukarıdan bakmalı bir oyun çıkma ihtimali.

Benim korkum tamamen online tabanlı bir oyun çıkması. İnşallah olmaz.

1 Beğeni

Getirmek isterlerse çok basit RDR2’nin bilgisayara gelmesi. GTA 5 de RDR2 de Rockstar’ın kendi oyun motoru Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) kullanılarak geliştirildi. Bu oyun motoru PC’ye optimize ki GTA5’i PC’de görebildik. Teknoloji hazır ellerinde tek sorun getirmek isteyip istememeleri.

1 Beğeni

Biri de dememiş ki bu Eüç nedir :smile:

Şaka yapıyorum linç etmeyin he

1 Beğeni

Rdr2nin gelmemesi tamamen politik. Bu arada oyunun online sistemi halen oturmadi. Çok eksiği var. Bence online sistem oturmadan pcye gelmesin de zaten.

Online kısmı sonra aktif edilebilirdi. Önenli olan bize ps4 aldırmaması. :joy:

@_restlessness İsterler inşallah… Lakin bir de bilgisayar kaldırır mı? Bu da ayrı mevzu. Normal şartlarda kaldırması lazım ama bazen anlam veremediğim oyunlar fazla yüksek sistem istiyor. Yine de kardeşimin bilgisayarı kesin kaldırır. :joy: Gidip gasp ederdim. Birlikte oynamayı da severiz zaten. Sıralı bile olsa oynardık. Bir çıksa gerisi kolay…

@narpal Fiyat konusunda haklısın. Çoook pahalı ama onu bir şekilde hallederdik. İmece usülü. :sweat_smile:

1 Beğeni

Xbox kullanıcısı olarak artık düzgün bir exc bekliyorum.

Tek kelime ile muhteşem olmuş.

5 Beğeni

Kojima reis yine kısa film gibi fragman yapmış. :grin:

2 Beğeni

Bu yıl çıkacağı için kısa olsada bütün mekanikleri gösterdi ve ne ile karşılacagımızı artık biliyoruz:)Fantastik gizem tarzında olmuş oyun.

2 Beğeni

Obaaaa geldi mi reyiz… Neyse eve geçince dev ekranda yayila yayila izlerim. :slight_smile: @Husey bana bir ara çizgi roman okumasını öğret. :wink:

2 Beğeni

Kojima kaliteli oyun yapar ona şüphe yok ama karakterimizin dağda bayırda ilerlemesini uzun tutmazlar umarım.

1 Beğeni

Oyunun ne anlattığı konusunda hâlâ en ufak bir fikrim bile yok :smiley:

5 Beğeni

Bende şimdi izledim… Oyun için heyecanlı değilim ama çok merak ediyorum çıkışında ki tepkisini. Muhtemel meta puani 80 ila 85 arası olur. İlk indirimde de alırım. :slight_smile:

1 Beğeni

Puanı 90’ın altına düşeceğini sanmıyorum Grafik,mekanik ve hikaye herkesi çok etkileyecek gibi.

1 Beğeni