E3 2019 (11-14 Haziran)

Bence çok kapalı kutu. Sonu çok etkiledi trailerin. Ayrica Kojima yeni nesile pek hitap etmiyor. O yönden çok mücadele edecek puan verecek firmalar.

1 Beğeni

Kadro sağlam olmuş ama.

1 Beğeni

Aynen yaw o nasıl bir kadro öyle.Umarım oyun güzel olur ve diğer oyunlarda da kaliteli oyuncular ile iş yapar.

1 Beğeni

Müziğe yorum yapmayacak mısınız?
Kafayı yiyordum. Müzik seçimlerine bayılıyorum. Ne kadar merdiven sahnesine fazla kaçmış olsa da çok iyidi :joy: Apocalyptica-Path

3 Beğeni

1:28’de yazıyor şarkının adı :slight_smile: “Bridge” isimli bir fragmana “Path” adlı bir şarkı seçmeleri de bir başka ince ayrıntı.

2 Beğeni

Müziği hiç fark etmedim valla oyunun heyecanından :slight_smile: Güzel bir müzik’müş.

2 Beğeni

4 posts were merged into an existing topic: Video Oyun Dünyası

Oyunun hikayesi baya sağlam olacak gibi ki umarım öyle olur.Atmosfer ve ortam benim çok hoşuma gitti ya.Baya heyecanlandım açıkcası.

1 Beğeni

Bannerlo… Neyse…

3 Beğeni

Beklentilerimizi dizginlemek adına sizle de paylaşayım. Her E3’ten önce izlerim. :grin:
Efsane kötü e3 2010 konami konferansı

2 Beğeni

Şunuda atımda mutluluğa mutluluk katalım:)

3 Beğeni

Neverlord olması lazım :confused:.

1 Beğeni

Kral geri döndü.

3 Beğeni

E3’te gameplay gelir sanırım?

1 Beğeni

Zaten video’nun içinde az da olsa göstermişler biraz ama dediğin gibi E3’de 20-30dk bir oynayış videosu gelir.

Biraz baktımda oyun suriyede geçecek gibi.Üçkagıtçı beyaz baretlileri gördüm💥

Sanırım divinity’nin yapımcılarından baldur’s gate 3 geliyor. Sitelerinde tease ediyorlar.

2 Beğeni

Benim de sevmediğim kısmı müzik oldu. Müzik kötü değil güzel ama görüntülerle uyumlu değil. İlk başlarda güzel oturmuş ancak bir süre sonra uyumsuzlaşmaya başlıyor, sonuna doğruda alakasız bir müziğe dönüyor.

Japon işlerindeki müzik görüntü ilişkisi çok zayıf. Final Fantasy serisi de öyle, müzik güzel ama ekrandaki olan şeylerle alakası yok.

1 Beğeni

Xbox kullanıcısı olarak adam gibi 1 tane exc gormek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

PS4 al hocam, huzura ereceksin.

1 Beğeni