E3 2019 (11-14 Haziran)

Biraz daha oyun biriksin almayı düşünüyorum.

İlk yayınlandığı zaman baya bir hype yapmıştı bende ama e3 traileri biraz hayal kırıklığı oldu. Grafikler çağın biraz gerisinde. Ama yinede beklenti oluşturuyor. En azından güzel bir deniz temali rpg olacak.

1 Beğeni

Bu oyun nasıl PS4’e çıkıyor ya? Görüntüler Assassin’s Creed 2’den hallice. Görünce mobil ya da portable a çıkıyor felan sandım.

2 Beğeni

Darksiders’a bir şey olmuş. :thinking:

3 Beğeni

Valla bu gidişle bütün oyunlar mobil versiyon gibi olacak.Bu Nasıl darksiders’dır.

1 Beğeni

Mobil değilmiş, ps4, xboxone, steam, switch diyor platform olarak da. Farklı bir stüdyo zaten bunu yapanlar ana ekipten 4’ü de bir gün görürüz diye düşünüyorum. Güzel bir şey çıkarsa alıcısı var bu türün, torchlight, diablo, the incredible adventures of van helsing çok övülen oyunlar tür içinde.

1 Beğeni

Hocam farklı bir stüdyo değiller. Ana stüdyo. Nordic Darksiders 1 sonrası THQ batınca isim hakkını ve Darksiders’ı satın almıştı. Darksiders 2 ve Darksiders 3’ü çıkarttılar. Tek horseman kaldı, o da silah kullanıyor. FPS yapamayacakları için izometrik yapmışlar. Dünyaya ilk War geliyor; Death, Fury ve Strife aynı anda geliyor. Sanırım bir flashback yaşayıp diğer horsemanlarla birleşeceğiz. Diablo gibi olursa ve 3. oyun gibi saçma zor olmazsa efsane olur.

Thq Nordic dağıtımcı firma hocam, 2 ve 3 ü gunfire games yapmıştı, bunu airship syndicate diye bir firma yapıyor.

Prequel olacakmış zaten, ds1 den öncesi anlatılıyor.

Aa doğru pardon. Prequel olması üzdü ya, neyse Diablo gibi olur umarım. Çok fena çökülür bu oyuna.

6 Beğeni

2 posts were merged into an existing topic: Resmen Geliyor: Baldur’s Gate III, Google Stadia Etkinliğinde Duyuruldu!

0 beklenti olduğu için pek etkilenmedim açıkçası. Bu saatten sonra tatminkar bir sw oyunu zor gelir gibi. İsminin ağırlığını taşıyamıyor firmalar.

1 Beğeni

Grafik motoru zaten Star Wars Battlefront ve Battlefield oyunlarındakini kullanmışlar.Kendi mi multi bir oyun izliyormuş gibi hissettim.Yapay zekası da zayıf kalmış.

Düşmanlarda bir sorun var hakikaten, tek vuruşta alabiliyoruz çoğunu, zor olarak gösterdikleri bile 2, 3 vuruş dayanıyor. Üstüne üstlük zorlanıyormuş gibi göstermek için özel yetenek kullanıp durmuş oynayan.

Motor unreal engine 4 battlefield/battlefront’dakinden farklı, bu motordan iyisi zor zaten ama ışıklandırmalarda mı ne bir gariplik var ondan öyle geliyor.

Yapay zeka tam stormtrooper seviyesinde :smile:

1 Beğeni

Nasıl farklı ya:)Ben bir yıl aralıksız SWB1 oynadım birebir aynı grafikler var.Yeminle Unleashed’ın vuruş mekaniği ve yapay zekası daha ileri.Evrim geriye doğru tepmiş EA’da. :joy::joy:

Videoyu şimdi izledim de alpha sürümü için erken biraz. Daha çok gelişme gösterir grafik olarak. Önemli olan oynanış ve hikaye.

Yapımcılar herkezin oynayabileceği bir SW oyunu yapcağız demisti. Basit olması o yüzden. Sonuçta dünyada milyonlarca SW hayranı var.

1 Beğeni

İzlerken sıkıldım. EA Access’e gelince oynarım artık.

Genel beklentilerim dışında çoook düşük ihtimali olan bir beklentim (ya da hayal mi demeli) var. Persona 3’ün hemen 2 yıl ardından hiç kaliteden ödün verilmemiş Persona 4’ü çıkarmışlardı. Persona 5’in hazır motoruyla bir Persona oyunu daha yapmış olduklarını görmek istiyorum. Önümüzdeki günlerde karşılaşırsam bu haberle çok sevineceğim.

1 Beğeni