Eksik Parça Yayınları'nın 2020'de Gelecek Bilim Kurgu Fantastik Kitapları

Baskı ve kapaklar ile ilgili görüşüm şudur, Ciltli veya sert kapak baskılar yapılsın, tüm kapak görselleri benim için iyi olur.

2 Beğeni

Yeni kitabımız ile yorumlarınızı bekliyoruz…

29 Beğeni

Özellikle serilerin ilk kitapları için indirim oranınızı biraz daha motive edici yapabilirseniz uzun vadede daha kazançlı çıkabileceğinizi düşünüyorum. Fiyat makul bence, fakat yeni okuyucular kazandırması biraz zor olabilir.

3 Beğeni

Sadece estetik açıdan yorum yapacağım. Kapağı beğendim. Çok net ve güzel olmuş. Beğenmediğim tek şey ön kapaktaki alıntı. Artık okuyucular olarak bizler bu alıntılardan bunaldık. Çoğu okuyucu da bunları önemsemiyor artık bana kalırsa. Bizler daha çok edebiyat zevkine güvendiğimiz ve dürüst olduğunu düşündüğümüz kişilerin yorumlarını önemsiyoruz. Özellikle Kayıp Rıhtım olarak buna özen gösterdiğimizi söyleyebilirim.

Bunun dışında ödül aldıysa yazılmasında ben sorun görmüyorum. Fazla dikkat çekmediği, gözü yormadığı ve kapağı boğmadığı sürece bence de olmalı.

Ayrıca çevirmen adını belirttiğiniz için tebrik ederim. Bizler artık çevirmenleri de takip eden ve güvenilir olanları tercih eden bir kitleye doğru evriliyoruz gün geçtikçe. İyi çeviri ve iyi editörlük görmüş kitapları seviyoruz. Bu şekilde sunulan eserlere imza atanları da unutmuyoruz.

İçerik konusunda umarım CNR İstanbul fuarında olursunuz. Oradan yayınevinizden not aldığım kitapları toplu almayı düşünüyorum. :blush:

16 Beğeni

Görüşlerinizin altına imzamı atıyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

@EksikParca merhaba , sizlerden ileride Nebula ve Hugo ödüllü “Binti” serisini okuma şansımız var mı ? :slightly_smiling_face:
Şimdiden teşekkürler.

13 Beğeni

Eksik Parça’nın Yapay Tanrı kitap kapağı bence güzel olmuş. Ne minimalist, ne de karmakarışık olmamış yani. Kitabı okuyan var mı acaba? Yorumunu almak isterim

8 Beğeni

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Children of Time :smiley:

8 Beğeni

Bu iki kitaplık bir seri mi yoksa devamı gelecek mi biliyor musunuz?

2 kitap olduğunu biliyorum ama 3. kitap olacak mı olmayacak mı bir bilgim yok.

1 Beğeni

Goodreads’den baktım puanı iyi ama iki kitap arasında 4 sene var. Yazar uzun bir seri planlıyorsa bitirmesi uzun zaman alır gibi, benim de serileri toplu almak daha çok işime geliyor.

@EksikParca, Ada Palmer’in Kaybolan Şimşek Gibi kitabını sipariş vereceğim ama serinin devam kitaplarının gelip gelmeyeceği konusunda endişem var. Devam kitapları gelir mi? Ayrıca Fonda Lee’nin Yeşim Şehri kitabının devamı ne zaman gelir? Teşekkür ederim.

Bu arada, Yeşim Şehri’ndeki çeviri ve editörlük çok iyiydi. Kutlarım.

2 Beğeni

Bu soruların cevabını ben de merak ediyorum.

1 Beğeni

4 Beğeni

Kaybolan Şimşek Gibi yayın programlarında yok muymuş? Yoksa soruda onu gözden kaçırdılar mı? Az daha sipariş verecektim. Belki de devamı gelmeyecek bir serimiz daha olacaktı :slight_smile:
Neyse ki Yeşim Şehri’nin devamını basacaklar

1 Beğeni

Zaten okuma programım dolu olduğu için devam kitapları çıkana kadar bekleyeceğim. Umarım bütün serileri hızlı hızlı basarlar.

Bence gözden kaçırmadılar ama isterseniz Instagram adreslerinden sorabilirsiniz cevap veriyorlar :slight_smile:

1 Beğeni

İki kez sordum daha önce, yanıt vermediler. Bir daha sorayım :slight_smile:

1 Beğeni

3 Beğeni

Ben de geçen cuma sormuştum.

5 Beğeni