Elantris

Özet

Her ne kadar Dilaf’ın ve yöntemlerinin böylesi bir şey için yeterli olamayabileceğini düşünsem de - çünkü Elantrislilerin Aonlarla yapabilecekleri basit büyüleri yapmak için ciddi fedakarlıklar veriyorlar - kitabın sonlarına doğru gücü kullanmanın farklı yolları olduğu da belirtildi zaten. Bu sebepten farklı kimselerin, özellikle İmparatorluk tarafındakilerin böylesi bir yarık açmak adına çeşitli yöntemler kullandıklarını düşünmek çok abes olmayabilir. Belki de fetih süreçleri boyunca İmparatorluk emrindekiler büyük katliamları kullanarak böylesi bir güç elde etmiş olabilirler, tıpkı Dilaf’ın emrindeki diğer kişileri ışınlanmak adına feda ettiği gibi.

2 Beğeni

Nasıl bi hışımla okumuşsam “Dilaf???” Hatırlamıyorum gidip kitabı karıştırayım.

1 Beğeni

Bu kitabın fiyatına ne olmuş böyle.Aşırı astronomik.Çevrenizde satan yada uygun fiyatlı bir site varsa haber verirseniz sevinirim.

http://zbm.co/9X97SZ

Pazarlık yapın yine de

2 Beğeni

Direk aldım yaa bu fiyatlar nedir böyle.

2 Beğeni

Bide eski kapaklı hali 25 tlye iyi buldunuz

1 Beğeni

Yeni basımlarda “Yerli Üretim” şeysi varmış

1 Beğeni

Yerli Üretim ile “Yerli Malı” birbirine karışmasın. Yerli malı zaten yok denecek kadar az.

2 Beğeni

Ben yeni 2. Baskısını 2. El aldım. Böyle daha iyi oldu hiç olmazsa 57₺ etiketini görüp moralim bozulmaz :slight_smile:

1 Beğeni

Şş gençlik başlıyorum kitaba. Ritmatist ten sonra bir brandon sanderson daha keşfedelim bakalım hazır mıyız :slight_smile:

1 Beğeni

Sen hâlâ okumadın mı? Cıks, cıks, cıks… :face_with_raised_eyebrow::upside_down_face:

Keyifli okumaların olsun. Ben ne okusam acaba? :thinking:

3 Beğeni

Adamın birisi de Ford marka arabasının ön camına kırmızı renkte yerli üretim logosu bastırmış sol üst köşeyi neredeyse dolduracak kadar. Keşke alnına da “yerli malı” yazdırsan geri zekalı.

1 Beğeni

Biz bunu çok yanlış anladık galiba… Kağıt Marst’an, yazar Neptün’den, boya Kars’tan, çevirmen Bursa’dan… Yüzde 50 yerli üretim logosu da lazım bize. :joy:

(Şehirler farazidir…)

3 Beğeni

He yaa ben bs konusunda yangın yapıyorum ama daha yeni yeni okuyorum :smile:

Hiç acelem yok. Yetişirim zaten akılçelen sağolsun.

kütüphanem tam ama zaman yok başka bir yerde daha söylemiştim :confused:

1 Beğeni

Bunu düşündükçe okuyamıyor insan. Düşünme her gün 15 sayfa gerisi gelir. :blush:

1 Beğeni

Brandon Sanderson aslında Türkmüş. Dedelerinden biri Çanakkale Şavaşı’nda bizim cephede yer alan muhacirlerden biriymiş. Brandon da çok büyük bir Türk hayranıymış. Gerçek adı da Abidin Sanırsın’mış aslında. Ondan “yerli üretim.”

13 Beğeni

Ben ismini Berdan Saldırsın diye duydum ama?

3 Beğeni

150 sayfayı devirdim. Raoden kısımları en eğlendiklerim sanırım. Sarene ve Hrathen de azıcık sıkıldım şimdiye kadar.

Güzel kitap.

4 Beğeni

İleride onlar da güzelleşiyor, devam ediniz siz. :sweat_smile:

3 Beğeni

Hrathen de herkes sıkılmış olacak ki abim de fark edip onun bölümleri iki sayfaya indiriyor :roll_eyes: