En Duygulandığımız Potter Sahnelerinin SS'lerini Paylaşıyoruz (Ölümler Hariç)

Filmleri izlerken gariptir ki ölümler beni çok etkilemiyordu. Belki karakterimle alaklıydı,belki de varolan savaşın hissettirdiği soğukluk beni duygusuzlaştırmıştı. Bir savaş varsa eğer,bedeli de vardı.
Dediğim gibi ölümleri çıkaralım aklımızdan.Topluluğun ortak yarasıdır eminim. En duygulandığınız,belki boğazınızın düğümlendiği,belki de göz yaşlarınızı tutamadığınız o sahne hangisiydi?

_“Hogwarts is threatened!” shouted Professor McGonagall. “Man the boundaries, protect us, do your duty to our school!”
_
Bu benimki :pensive:

8 Beğeni

Ben bu başlık bu kadar zamandır neden boş anlayamadım. Neyse benim sevdiğim çok sahne var ama şimdilik bunları atayım. Ikisi de Felsefe Taşı’ndan.
main-qimg-1a16d98a570e0033e6474e9a42b9f97b Harry_birthday
Ikincisi ss değil ama neyse. Çok sevdiğim bir sahne.

6 Beğeni

Böyle bir başlık mı varmış? Hangi birini yazsam bilemedim. O kadar çok var ki! Hagrid’in ‘‘Harry sen büyücüsün.’’ dediği sahne ile başlar ve Harry’nin ‘‘Yara izim 19 yıldır acımadı’’ dediği sahneye kadar devam eder…

4 Beğeni

Ben de yeni keşfettim, kaybolup gitmiş. Ben de nereden başlayacağımı bilemedim. Bunlarla giriş yapayım dedim. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Yemin ederim gördüğüm gibi gözlerim doldu yeniden, yeniden!!

4 Beğeni

indir
Bu sahne

7 Beğeni

Şu an SS paylaşamıyorum fakat 2 cümle ile anlatabilirim:
-After all this time?
-Always.

8 Beğeni

bana yakın kal :frowning:

6 Beğeni

4 Beğeni

6 Beğeni

Fotoğraf koyamıyorum ama en duygulandığım sahne Snape’ e Harry’ nin babasının ve arkadaşlarının yaptığı küçük düşürücü, düşmanca hareketleriydi. Aklıma geldikçe sinirlenirim.

3 Beğeni

Bu sahne mi?

Snape’in en kötü anısı. Levicorpus! Aslında komik bir sahne. Ama biraz empati yapınca insan şok oluyor. Harry babasına nasıl bakıyor öyle! James nasıl pis pis sırıtıyor. :joy:

4 Beğeni

Evet bu sahne. Sinir olmuştum :sweat_smile:

3 Beğeni

Dobby’nin ölüm sahnesini paylaşmıştım ama ölüm hariç yazıldığını anlayınca başka bir sahne paylaşmak istedim.
LVw7m2cKhRK0LPEc-636282863559343954-2

6 Beğeni

tenor
Aslında bu sahnede mutlu olmuştum fakat duygulandığım sahnelerden biridi :heart_eyes:

5 Beğeni

Ölüm sahneleri hariç :blush:

3 Beğeni

Çok özür dilerim fark etmemişim.Söylediğin için teşekkürler.

1 Beğeni

Rica ederim :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Kitapta çok duygusal bir sahneydi. Filmdeyse evet, Harry şok olmuş. Ne yaptın David Yates? :grin:

3 Beğeni

James’i sevmemem de ki en büyük etken Snape’ye olan davranışlarıydı. :expressionless:

1 Beğeni