En İyi Bilim Kurgu Romanları Listesi

Merhaba arkadaşlar sitemde okuduğum en iyi bilim kurgu romanlarının bir kısmını listeledim. Destek verirseniz sevinirim. Film,dizi,oyun,roman konularında yazılarınızı gönderirseniz yayınlarım arkadaşlar.
https://www.herseygeeki.com/2019/12/02/en-iyi-bilim-kurgu-romanlari/

5 Beğeni

Fahrenheit dediniz beni kaybettiniz :smile: Hayırlı forumlar.

2 Beğeni

Fahrenheit 451 benim bilim kurguya girişimi sağlayan ilk okuduğum romanlardan birisi ve bu sitede sürekli bir kötü yönde eleştiri görünce şaşırıyorum. Genelde çevirinin kötü olduğunu söylerler ama ben hiç böyle bir şey hissetmemiştim. Belki de yeni bir okur olduğum içindi. Ve de kitaptaki başkarakter de hayatında hiç kitap okumayan birisi olduğu için konuşması da böyle kötü diye bir yorum okumuştum ve çok mantıklı gelmişti.

2 Beğeni

Kötü kitap değil ama abartılmış bir kitap bizlere göre.

Ben 8 tane bilimkurgu seçsem, Dune vs koymadan Fahrenheit koyamazdım heralde. Yine de arkadaşımızın fikridir tabi.

3 Beğeni

Sevgili @Burak_G13,

Blog ve Site Önerileriniz başlığında kendi sitenizi tanıtmışsınız. Bu şekilde reklam gibi görünüyor. Kurallarımıza maalesef uygun değil. Benzer veya aynı tarz konuları bir kez daha oluşturmanız durumunda sizi uzaklaştırmak durumunda kalırız. İyi forumlar dileriz. :buyucu: