En Kötü Kitap Kapakları

Bı Ecevit’in Akgüvercini gibi olmuş. :joy:

2 Beğeni

Bu konuda çok başarılı yayınevleri tanıyorum. Ephesus yayınları mesela. Alfa kadınlı, erkekli(?) basılan kitaplarını, bence üstteki hiçbir kapak geçemez örnek verecek olursam.

images

Gözlerim raflarda görünce kanıyor. Daha fazla bir şey söylemeyeyim en iyisi. Hepimize insaflı davranıp içlerindeki en iyi(!) kapaklardan birini paylaştım.

10 Beğeni

Bende tam bunu yazacaktım :joy:

2 Beğeni

İthaki nin yeni nesil kapaklarını başarılı buluyorum genelde. Dizgi aynı hep ve bir kere iyi buldum diye bu kapakları da iyi buldum şimdi. :sweat_smile:

1 Beğeni

Alfa erkek & alfa erkeğe ne dersiniz peki? :slight_smile:

4 Beğeni

images (25)

4 Beğeni

Genel olarak böyle kapaklara sahip olan kitaplardan igreniyorum. Keşke spoi yer gibi buğulama olsaydı :roll_eyes::disappointed_relieved:

Not: Kimsenin cinsel yönelimine lafım yoktur. Benden de alfa malfa olmaz. :roll_eyes:

Kendi adıma teşekkür ederim @isos81 :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Spoiler’a aldım :+1:

1 Beğeni

Yalnız ben bu kapağı beğendim. Bence çok başarılı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Tasarım olarak Jose Saramago kitaplarının o cırtlak sarı rengi hiç hoşuma gitmiyor. Bir de nedendir bilmem Can’ın klasikler serisinin kapaklarını da beğenemiyorum. Ortadaki resimler güzel olabiliyor ama o beyaz çerçeve nedense soğutuyor beni.
Bir de şunlar var şimdilik aklıma gelen:
image
Genel olarak Say’ın bu Ütopya Dizisi kapakları pek de güzel değil.

Henüz okumamış olsam ve şu an konusunu unuttuysam da bu setin kapaklarını da hiç beğenmiyorum. Özellikle ilk kitap ve diğer ikisi ne alaka hiç anlamadım.

4 Beğeni

7 Beğeni

9 Beğeni

Şu kitap serisiyle ilgili bir anım var. Okuyan kişi kitabı küvette okurken suya düşürdüğü için tekrar yenisini almaya gelmişti.

3 Beğeni

Sayılır mı bilmiyorum ama Hasan Ali Yücel klasiklerinin kapakları… Çok güzel çeviriler ve titizlikle çalışan editörler var ama kapaklarının hepsinin aynı olması çok sıkıcı

3 Beğeni

“Abisi bizim çocuk da kendi kendine paint öğrenmiş, bak neler yapıyor” kapağı…

10 Beğeni

Her şeyi geçtim de, bir kitap neden küvette okunur? Aklım hâlâ almıyor. O kadar keyfime düşkün biri değilim sanırım. :roll_eyes: Yorum yapamıyorum.

4 Beğeni

bulutların kanlı gözünden şimşekler çakıyor piyuvv

2 Beğeni

Sayfa6, İnkılap ve Altın Yayınları Stephen King kapaklarını bir türlü doğrultamadılar. Aynı şekilde Dean Koontz da öyle. Korku kapakları bir türlü olmuyor.

4 Beğeni

Her detayı ayrı muhteşem. :rofl:

@toz Altın diğerlerine göre çok daha iyi kapak basıyor. Orjinal King kapaklarıda Altından çok farklı değil. Zaten çoğunu orjinal bastılar diye hatırlıyorum.

2 Beğeni

Erotika kapağı atmak hile olmuyor mu? :smiley:

8 Beğeni