En Kötü Kitap Kapakları

En güzel kitap kapağı anketinden yola çıkarak, bugüne kadar karşılaştığımız en kötü kitap kapaklarını bu başlıkta toplayalım istedim.

İlk kapak benden gelsin, bugüne kadar gördüğüm en berbat kapak listesinin ilk 3’ünde kesin olarak yer alıyor :slight_smile: Arka planda ne var, ortadaki nesne ne hiçbir fikrim yok. Metin rengi de seçilebilecek en kötü renklerden sanırım. Acaba yayın evi ve editörler “kötü reklam diye bir şey yoktur” diye mi düşündüler :slight_smile:

51lXGFF6xOL

9 Beğeni

Bence fantastikle sınırlandırmayalım, her türden kötü bulduğumuz kapakları paylaşalım.

1 Beğeni

Tabi, nasıl isterseniz. Başlığı değiştireyim :slight_smile:

O zaman ben başlıyorum :grinning: Geçenlerde yeni çıkan kitapları gezerken gördüm. Yazı fontuyla, kapak fotoğrafıyla fazlasıyla kötü bir kapak.

17 Beğeni

Fantastikte bunu geçecek kötu yoktur.

22 Beğeni

Tabi zevkler görecelidir ama bence benim yolladığım daha kötü hatta berbat bir fantastik kitap kapağı :slight_smile:

O kapağı şu anda bunu okuyorum diye bir arkadaşım göndermişti. Bakalım içi de dışı kadar kötü mü diye de yorum yazmıştı :slight_smile:

2 Beğeni

resim
resim
resim

:cry:

7 Beğeni

3D modellemelerin ilk çıktığı zaman oyunlardan bir görüntü gibi geldi paylaştığınız. Nesneyide iki şövalyenin birbirine karşı at sürerken uzattıkları silaha benzettim. Adını hatırlayamadım şimdi :hanci:

Ekleme:Silaha mızrak deniyormuş daha havalı bir ismi olmalıydı bence

3 Beğeni

28 Şubat 2020’de basılmış kitap :joy:

2 Beğeni

En son çıkan en kötü kapak budur o zaman :grinning:

1 Beğeni

Kendi gönderilerimi güncelleyip mi koyayım buraya ayrı ayrı mı bilemedim.

Bu serinin ithakiden çıkma kapakları bence çok kötü.

5 Beğeni

Zaman Çarkı ve Yüzüklerin Efendisi severlerin gözleri yaşlı :sob:

Yüzüklerin Efendisi’nin bu kapağını daha önce görmüş müydünüz :slight_smile:

10
Burada Rand tam olarak ne yapıyor acaba, fırtınayı mı çağırıyor? :slight_smile:

4 Beğeni

Bu kitaplar bende var :joy:

1 Beğeni

Bende de var malesef, elden çıkarmak olmaz tabii hiç bir yerde yokmuş artık :joy:

2 Beğeni

God Emperor of Dune

21 Beğeni

14 Beğeni

Valla bu en kötüsü, dayısıyla sünnet fotoğrafı çektiriyor sanırsın.

5 Beğeni

O sarıldığı da sünnet asası sanırım :grinning:

3 Beğeni

images (41)

Allah aşkına söyleyin, billboardlara üst üste asılan afişler gibi durmuyor mu? Yaşar Kemal’in YKY kapakları genel olarak kötü, Bir Ada Hikayesi serisi hariç.

14 Beğeni

Ahahha sesli güldüm benzetmenize :joy: benimde her gördüğümde gözlerim kanıyor nasıl bi düşüncee yaptılarsa artık

2 Beğeni