Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Malazan’ı biz basacağız deyin rahatlayalım :slight_smile:

1 Beğeni

Böyle bir cevap verildi bana.

Diğer kitap dedikleri hangisi?

Bende olan baskıda da sorun var. yukarıda görselde belirtildiği gibi kitap hazırlanırken bu kısım atlanmış. Üzerinden çok zaman geçmiş ve fatura bulamadım yoksa kitabı iade ederdim. Bu haliyle okunacak ve saklanacak bir kitap değil, Bence de Epsilon’un düzeltilmiş baskılar ile değişim yapması gerekir.

1 Beğeni

Sorunlu kitabı ISBN numarası ile belirtmek daha belirleyici olabilir bu durumda.

Bende de var. Sanırım 1. Baskı’nın tamamında bu sıkıntı mevcut.

Ben alalı 19 gün olmuş. 14 gün geçtiği için iade yapamadım, e-fatura buldum, idefix’e yazdım, bakalım ne diyecekler.

Epsilon’un acilen bir açıklama yapması gerekli.

Alacak olan varsa bunu bilerek alsın (veya almasın) yada insanlar iade edecekler ise iade etsinler.

Cayma hakkı 14 gün (iş günü değil) olarak belirtildiği için benim iade hakkım geçti ve nerdeyse 2 sayfası eksik olan “Özel Baskıyı” istemiyorum. Bunu daha önce görseydim 1 dakika durmaz iade ederdim.

Bu hata okuyucunun değil epsilon’un sorumluluğundadır.

Düzenleme : D&R ile konuştum. Baskı hatası var ise iade kabul edebiliriz dediler ve gönderi kodu verdiler. Baskı hatası olarak kabul edilebilir mi bilmiyorum ama yarın şansımı deneyip göndericem geri.

1 Beğeni

Demin attılar. Sorun diğer baskılar için düzeltildi. Ben tüm kitapları değiştireceklerini sanmıyorum ama bilemedim de.

@Wind Malazan’ı sordum, onlarda değil sanırım haklar.

1 Beğeni

Kesin bir şey demediler mi? Belki de onlarda oldukları ićin yarim yamalak cevap vermislerdir.

Yukarıda yazdıklarını yazdılar, sistemimizde böyle bir kitap yok diye.

1 Beğeni

Bana kalırsa satın aldığınız siteyle değil de Epsilon ile birebir iletişime geçerseniz değişim sağlarlar. İade olması aracı firmalar yüzünden zor olur ama değişim talep edilebilir.

Tüm baskı sıkıntılı, değişim için yeni baskı yapmaları, sıkıntı olan baskıyı toplatmaları lazım. Türkiye de bir firma, bir yayınevi bunları yapar mı? Hiç ihtimal verilecek şeyler değil.

1 Beğeni

Baskı pahalı olmasaydı belki olurdu. Belki de olur. Bence bu konuda bir toplantı yapacaklardır ve ona göre ceap verilecektir. Daha yeni hafta başı oldu. Birkaç güne cevap verilir diye düşünüyorum. Üzücü bir durum. Sessiz kalacaklarını sanmam. İyi kötü bir açıklama duyarız diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Sipariş verilen tarihten itibaren mi yoksa teslim alınan tarihten itibaren mi 14gün iade hakkı olur 31mayısta sipariş verdim 7sinde almışım

Fatura kesim tarihinden itibaren olması lazım

Benim bildiğim teslim tarihinden itibaren 15 iş günü iade hakkınız var.

O zaman bende iade edeceğim.2. Baskıyı alırım düzeltirlerse.

1 Beğeni

Mesafeli satışlarda sözleşme Fatura kesim tarih olarak başlıyor. diye biliyorum ben.

Sonradan Ekleme;

İdefix;

teslim veya sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 14 (on dört) gün

iki durumu tek cümlede ifade ediyorlar.

Teslim tarihi önemli olan :slight_smile: Mantıklı olan da bu zaten hatalı yada yanlış olduğunu anlayabilmek için elimize geçmesi lazım. Ben daha önce elektronik bir üründe sorun yaşamıştım. Teslim tarihi olduğunu denemiş de oldum.

1 Beğeni