Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Epsilon Yayınevi de forumumuzun soru hattında bizlere eşlik etmeye devam ediyor.

Yayınevi yetkilileri:
Fahrettin Levent (@Fahrettin)
Melis Özbakır (@melisfalan)
Tuğçe Nida Gökırmak (@eimeriina)

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

Öncelikle hosgeldiniz,
Ejderha Elfleri serisinin devamının çevrileceğine dair olan inancımız gün geçtikçe azalıyor… Bu konuda bizi aydınlatabilirseniz çok seviniriz efendim :pray:t4:

@bookdilemma öncelikle hoş bulduk. Ejderha elfleri serisinin devamı maalesef çevrilmeyecek.

İblis Döngüsü serisinin son kitabı ile alakalı bilgi paylaşır mısınız? Forum değişmeden önce sorulduysa kaçırmışım.

1 Beğeni

Merhabalar. George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisi dışında kalan kitaplarını çevirmeyi düşünüyor musunuz?

Evet sorulmuştu.Hatta ben de sormuştum.Cevabını merakla bekliyoruz.

1 Beğeni

@Tilqi_Gin
İblis döngüsü’nün son kitabı bu yıl içinde yayınlanacak

@annihilator
George R. R. Martin’in yeni kitaplarını çıkarmayı dusunuyoruz. İlk olarak vahşi kartlar 3 gelecek
Ama şimdilik bunun dışında başka hangileri olduğunu veya ne zaman olacağını söyleyemiyorum.

1 Beğeni

Cevap için teşekkür ederim. Fakat yıllardır Epsilon’un tutumu değişmedi. Martin’in kendi yazdığı romanlar ve öyküleri varken kendisinin editörü olduğu ve açıkçası ben dahil bircok okurunun da ilgisini çekmeyen Vahşi Kartlar serisine odaklanmanız üzüyor.
İyi çalışmalar.

3 Beğeni

Küller ve Kor serisinin ikinci kitabı hakkında elimizde hiçbir şey yok, acaba hazırlık aşamasında mı hala, ya da ne zaman çıkacak? :persevere:

Şöyle ben cevap vereyim haddim olmayarak :grin:

@sissoyluabi benden önce davranmışsın tam bende aynı linki kopyalamaya çalışıyordum

1 Beğeni

Teşekkür ederim, daha yeni çıkmış ama ruhum duymamış resmen :joy:

Selamlar. Colleen Hoover’ ın Slammed serisinin üçüncü kitabı gelecekmi acaba?

@AyseG
Bu yıl içerisinde çıkarılacak ama şu an için kesin tarihini söyleyemem

1 Beğeni

Merhabalar. Halihazırda basmakta olduğunuz fantastik serilerin dışında başka bir yetişkin fantastik seri yayınlayacak mısınız?

Merhabalar George R.R. Martin Vahşi Kartlar serisinin 3. cildi yakında çıkıyor. Ancak yurtdışında kitap 25. cilde ulaştı bu seriyi ne sıklıkla çıkarmayı düşünüyorsunuz. Bana göre çok geriden gelmekte çeviriler yavaş yapılmakta.

1 Beğeni

Bende bu arkadaşın sorusunun detaylandırılarak cevaplandırılmasını rica edeceğim.
Senede kaç Vahşi kartlar kitabı çıkarılması planı var acaba? Örneğin bu sene 3. kitaptan başka Vahşi kartlar görecek miyiz ?

Merhaba iblis dönüşünün kitapları tukenirse yeni baskıları yapılır mı ona göre okuma sırası olusturacağım

@Muhammed_Deger İblis döngüsü serisinin kitapları bittikçe yeni baskıları yapılacak

@crusherma ve @fortknoxt bir tane olması daha yüksek ihtimal belki bir kitap daha gelebilir

3 Beğeni

Merhaba. Bu sene içinde Martin’den Wild Card serisi dışında başka bir kitap çıkaracak misiniz?