Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Teslim alındığı tarihten itibaren 14 gündür

Eganba sağolsun ben hallettim sayılır :slight_smile: İdefix gibi sitelerden alanlar düşünsün @alper :joy:

3 Beğeni

Bu arada şunu da ekleyeyim iade sürem çoktan geçmişti ona rağmen yardımcı oldular.

1 Beğeni

Ben ne düşüneceğim, Epsilon düşünsün. ;:slight_smile: En fazla 44 TL para boşa gitmiş olur

1 Beğeni

Bence ayıplı mal kapsamında değerlendirebilir.

1 Beğeni

Değişim yapılmazsa ayıplı mal kapsamında tüketici hakem heyetine başvuru yapılabilir diye düşünüyorum

Evet doğru değerlendirilebilir. Ama söz konusu idefix olunca ben ne diyeceklerini merak ediyorum. Umarım geri alırlar zaten almaları da gerek. Kimse keyfinden iade yapmaz sonuçta.

Arkadaşlar merhaba, ofis çok yoğun olduğu için fırsat bulamadım size sabah bir cevap yazmaya, gerçekten kusura bakmayın. Birazdan detaylı bir şekilde duruma ve telafisi üzerine bir açıklama yapacağım. Görüşmek üzere.

20 Beğeni

Gönderdim ben az önce. Değişim isteyecektim ama henüz 2.baskı piyasada olmadığı için ücret iadesi olacak. Yalnız sayfa numarasını falan not aldılar sanırım yayınevine gönderecekler onlarda. Bu durumda Epsilon kendi direkt iade alsa daha iyi olacak. Hem kimseyi mağdur etmemiş olurlar hem de güven kaybetmezler.

2 Beğeni

Bari detaylı bir kontrol olsun yoksa ikinci baskıda da sorun yaşarsınız. @Bjork bu konuda çok dikkatli bence.Tamamını kontrol ettin mi hocam?

2 Beğeni

Yukarıdaki hariç büyük bir hataya rastlamadım ben. Yanlış yazılmış karakter isimleri, sözcüklerin falan, özel ve gözden geçirilmiş bir baskıda olmaması gerekir ama göze batacak derecede vardı bunlar.

2 Beğeni

Planlarınız arasında başka Wolfgang Hohlbein kitapları var mı?

Herkese merhaba,

Taht Oyunları’nın resimli özel baskısında teknik bir hata sonucu yaşanan bu üzücü durum için öncelikle sizlerden özür dileriz. Bu kadar özenip emek vererek hazırladığımız özel bir baskıda böyle bir durumun yaşanması inanın bizi de çok üzdü.

Elindeki hatalı kopyayı iade etmek ya da değiştirmek isteyen okurlarımız için iki çözüm önerisi düşündük:

1. Baskıyı satın almış ve iade etmek isteyen okurlarımız: Satın aldığınız mecrayla iletişime geçebilirsiniz. İade konusunda sorun olmaması için satış bölümümüzü bilgilendirecek ve zorluk yaşamamanız için elimizden geleni yapacağız.

2. Değişim yapmak isteyen okurlarımız: Değişim yapmak istediğiniz kopyayı yayınevimizin Gürsel Mah. Nurtaç Cad. İcabet Sok. No: 3 34400 Kağıthane / İstanbul adresine [İade Kopya] notuyla karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz. Hatasız bir nüshayı en hızlı şekilde size ulaştıracağız ancak baskı süreçleri gereği düzeltilmiş baskının gönderilmesinin en az iki hafta sürebileceğini belirtmek isteriz.

Ayrıca kitapta atlanmış olan 666. sayfadaki kısmı da buraya ekliyoruz, elindeki kopyayı iade etmek istemeyen okurlarımız eksik metne buradan ulaşabilirler. Kitabın resimlerinde bir eksiklik ya da yanlış olmadığını da ayrıca belirtmek isteriz.

Bu durumu fark eden, serinin bu denli yakın takipçisi olan, bizi eleştirileri ve önerileriyle her daim destekleyen herkese teşekkür ederiz.

44 Beğeni

Umarım süreçten siz de okuyucu da en az zararla çıkar. Paylaşılan fotoğraflara bakınca o eksik kısım metin editöründe seçiliyken yanlışlıkla virgül tuşuna basılmış izlenimi uyandı bende. Çok ufak bir hatanın böyle büyük sonuçlar doğurması çok üzücü. Hata müsebbibi için de çok üzücü olduğuna eminim.

2 Beğeni

@melisfalan

İlgilendiğinizi görmek gerçekten çok güzel. Yayınevinize ve size teşekkür etmek istiyorum.

Diğer yayınevlerinin de örnek alması gereken bir duruş sergilediniz…

Ben 2. Seçeneği kullanacağım.

5 Beğeni

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Umarım bu durumun yarattığı talihsizlik yüzünden kimse üzülmemiştir. Ayrıca yaklaşım şekliniz ve açıklamanızla okuyucularınıza verdiğiniz değerden ötürü de kendi adıma teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını ve talihsizliklerin bir daha yaşanmamasını dilerim. :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Ben iade etmeyi düşünmüyorum. Bende ki hatalı baskı kalsın. O sayfaya bir hatıra notu düşerim.:sweat_smile: Bu anlayışıma karşılık Ateş ve Kan hakkında bilgi verir misiniz? :thinking::joy:

9 Beğeni

666.sayfa olması tesadüf olamaz değil mi ya :japanese_ogre:

5 Beğeni

Ben sayfanın ekran görüntüsünü aldım okurken çıktı alırım. Hatalı da olsa ilk baskı olsun elimizdeki sıkıntı yok. Önemli olan iyi niyet.

3 Beğeni

Nasıl olduda Epilison biranda en sevdiğim bir yaýinevine dönüştü? Takdir ederek izliyorum. Bòyle devam et epilson.

3 Beğeni