Epsilon Yayınevi Soru Hattı

2.seçeneğe çok sevindim. İdedixle uğraşmak zorunda kalmayacağım

1 Beğeni

Ben değiştirmem. Sizin canınız sağolsun. Keşke her yayınevi bu kadar pozitif ve ilgili olsa.

7 Beğeni

Gözümde arşa çıktınız. Helal size. :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

1 Beğeni

Örnek davranış…

1 Beğeni

Sayın Epsilon ne yalan söyleyeyim sizi hic sevmezdim. Hatta derdim ki Buz ve Ateşin Şarkısı’nı başka bir yayinevi bassa çok güzel olur. Ama son zamanlarda size karşı fikrim değişti. Hele şu son hareketinizle mağdur olmasam da gönlümü kazandınız. Sırf bu yüzden almak isteyipte almadigim iblis döngüsünü alacağım. :hugs::hugs::hugs:

9 Beğeni

Sosyal medya sorumlunuz kim bilmiyorum ama bana çok çok yardımcı oluyorlar her konuda. Kitap konusunda çok titiz olsam da ben de değiştirmeyeceğim. Kitabın fiyatı zaten baskıya göre uygundu. İnceliğiniz burda başladı. Yaptığınız dönüş de oldukça etkili. Değişmeyenler olarak kenetlenelim. Ağlayacağım. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben kitabı almadım henüz ama almış olsaydım da şu tavrınızdan dolayı muhtemelen değişime göndermezdim. Biliyorum “bekâra karı(pardon) boşamak kolay” (bu arada bu atasözü de buram buram cinsiyetçilik kokuyor haa) ama öyle. Teşekkürler…

1 Beğeni

Açıkçası böyle davranışlar okur açısından pozitif yorumlanıyor.
Epsilon’u pek sevmezdim nedendir bilinmez ama taht oyunlarının özel baskısını diğer yayın evlerine göre uygun çıkarınca ön yargılarım çatırdamaya başladı. Hele ki şu son yaptığınız beni daha fazla epsilon’a yaklaştırdı. :slight_smile:

5 Beğeni

Merhana ben değiştirmek istiyorum ama merak ettiğim şey, yeni gelecek kitapta 1. Baskı mı yazacak?

Hayır, ikinci baskı olacak.

:persevere: diyebildim maalesef.

Merhaba. Daha önce sordum ama aradı kaynadı sanırım.

Planlarınız arasında başka Wolfgang Hohlbein kitapları var mı?

Merhaba, Ölümsüzlerin Tarihi serisinin ikinci kitabı Vampir yayın planımızda var. Program kesinleştikçe sosyal medya hesaplarımızdan da duyurusunu yapacağız. :slight_smile:

4 Beğeni

@melisfalan Ateş ve Kan’dan haber var mı gelişmeler ne alemde

3 Beğeni

Siz kapitalizmi yanlış anlamissiniz
Devlet memuru gibi iş yapıyorsunuz 7 aydir bir kitap çıkamadı

Siz böyle oyalandikca para kaybediyorsunuz

1 Beğeni

2018’in Aralık ayında 2019 baharında raflarda olacak diye duyuru yaptılar Fire & Blood için :slight_smile:

Sonbahara yetişse bari :slight_smile:

Kitap çeviride, çevirinin bitmesini bekliyoruz diye açıklama yapıyorlar ama başka bir yayınevinde editör olarak tam zamanlı çalışan kişilere kitap çevirtmek ne kadar sağlıklı bir karar? ( Muhtemelen çok sağlıklı bir karardır Epsilon benden çok daha iyi düşünüp analiz edip bu kararı vermiştir ama işte beklenmeyen gelişmeler, süprizler ve kör olasıca talih )

Hele bir de Sibel Alaş gibi beğenilen bir çevirmen dururken.

Yıl olmuş 2019 insan bekliyor ki bu kadar popüler kitaplar dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa çıksın ama 3. dünya ülkesinde yaşamanın cilvesi bu olsa gerek, kültür ve sanata geç ve kısıtlı ulaşabiliyor olmak.

A Knight of the Seven Kingdoms konusuna değinmek dahi istemiyorum.

1 Beğeni

Merhaba, önceden bu sene için Buz ve Ateşin Şarkısı serisi ciltli olarak çıkabilir demiştiniz. Tarih olmasa bile kapak için belli olan bilgiler var mı? Yurtdışındaki orjinal tasarımı mı kullanacaksınız?

1 Beğeni

Ben de Buz ve Ateşin Şarkısı’nın ciltli versiyonlarının ilkinin aşağı yukarı ne zaman çıkabileceğini sormak istiyorum. Yaz sonu? Sonbahar? Kış?

3 Beğeni

Arkadaşlar henüz kesin bir şey yok. Kesinleştikçe buraya da zaten bilgi geçiyorum. O nedenle sürekli aynı şeyin sorulması süreci ne yazık ki hızlandırmıyor, bilginize. :blush:

Ateş ve Kan biraz gecikti, haklısınız. En hızlı şekilde yetişmesi için herkes özverili şekilde çalışıyor, emin olabilirsiniz. :raising_hand_woman:

10 Beğeni

İyi günler @melisfalan , ileride yeni epik fantastik seri - seriler veya yeni bilimkurgu eserleri görecek miyiz ?
Yanıt olumluysa biraz ipucu verme şansınız var mı :blush:
Şimdiden teşekkürler.

3 Beğeni