Epsilon Yayınevi Soru Hattı

Hocam asıl sen 6. ve 7. kitabi ne zaman yazacaksın onu söyle. :grin:

28 Beğeni

Şu an için bu konuda kesin bir karar yok.

Merhaba, Assassin’s Creed Unity’i ne zaman Türkçe olarak görürüz acaba?

1 Beğeni

Epsilon hatalı basım Taht Oyunlarının değişimi yaptı. Düzeltilmiş 2. Baskı biraz önce elime ulaştı.

Teşekkür ediyorum kendilerine.

15 Beğeni

Kapak görselini de paylaşabilir misiniz?

Hangi kargo ile geldi @Leingrad arkadaş

@Doancrula Şimdi evden çıktığım için görseli akşam atabilirim ama kapak birebir aynı. Sadece ilk baskıda ön kapakta alt kısımdaki beyaz Epsilon yazısı, bu baskıda kapak görselinde olduğu gibi içe doğru baskılı şekilde altın renklerle yazılmış.

@alper Aras kargo ile geldi.

3 Beğeni

Benim değişime giden kitaptan ses soluk çıkmadı. Bekliyoruz bakalım.

1 Beğeni

Harika, ben de benimkini salı günü postalayacağım.

1 Beğeni

Ben kitap ile beraber faturasını da göndermiştim. Ordaki cep numaramdan aradılar. Hatta işim vardı aradıklarında açamadım, ertesi gün bir daha aradılar. Bir beyefendi neden değişim istediğimi sordu. Baskıdan kaynaklı sayfası eksikti dedim. 2. Baskı elimize ulaştı bugün gönderiyoruz dedi. Eğer siz fatura göndermediyseniz yakınınızdaki bir aras kargo şubesine sorun. Belki gelmiştir bulamamışlardır şubeye dönmüştür.

1 Beğeni

Açık adres e-posta telefon ve değişim sebebi yazmış, çıktı alıp paketin içine koymuştum. Pazartesine kadar ses çıkmazsa e-posta ile akıbetini sorayım.

1 Beğeni

Taht Oyunları Resimli özel baskıyı değişim için göndermiştim, Epsilon değişimi yapmış :slight_smile: yerine normal karton kapak baskıyı göndermiş. @eimeriina @melisfalan Bu baskı bende var zaten, bunun için zahmet etmeseydeniz

16 Beğeni

Haha gerçek mi bu ya :smile:

1 Beğeni

Bu yine iyi :slight_smile: Yanlış ama sonuçta kitap göndermiş Epsilon.

Kitap yerine bebek bezi gelmişliği var bana.

7 Beğeni

Hadi ya :roll_eyes: İmzalı falandır belki ondan özel baskı saymışlardır :joy:

2 Beğeni

Resimleri unutmuşlar bu durumda, :slight_smile: kargo paketinin içine yayınevinden 5/6 fotograf çekip onları da gönderseydiler, al sana resimli baskı diyorsun :slight_smile:

3 Beğeni

İki tane mukavva ile bordo boya da lazım. @Agape sana boyardı :slight_smile:

4 Beğeni

:joy::joy: (20202020202020202020)

3 Beğeni

Aynısını bile yapardık ama buzağı derisi lazım. :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Beğeni

Selam, biz hemen bildiriyoruz arkadaşlara. Bana özelden bilgilerini yollar mısın? Hemen halledelim.

1 Beğeni