Epsilon Yayınevi Soru Hattı

O bilgi hatalı. 700 küsür sayfa kitap.

Kapak hangisi olacak? Kendi tasarımınız mı yoksa olanlardan mı?

2 Beğeni

Alttaki kitap farklı. Üstteki Ateş ve Kan (Fire And Blood), alttaki ise Buz ve Ateşin (Ice and Fire) dünyası…

Anladım, lakin bu sefer de neden ciltli olamayacağını anlamadım ^^ Halihazırda elimdeki Taht Oyunları Resimli Özel Baskı 800 küsür sayfa ve ciltli. Basmaları mümkün neticede.

Bunu sayfa sayısının az olmasına yormuştum.

Acursed Kings ne zaman basılacak ben de onu merak ediyorum.

1 Beğeni

Merhaba; Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını hazırlayan olarak Sadık Usta’nın ismini gördüm.

Sadık Usta sizinle çalışmaya mı başladı. Bu durumda Epsilon’da Toplumlar ve İnsanlar kategoriniz de daha çok felsefe - düşünce kitapları görebilme ihtimalimiz mi var.

Tüyap’a sakladıklarınızdan mı sevgili Epsilon?

3 Beğeni

Önce blood and fire ya da şövalyeli olan bir çıkaydı.

2 Beğeni

Bu çıksa da 1.kitap ile birlikte bunu alıp okusam

Bence fuara sakladıkları sürpriz serinin tamamının ciltli gelmesi olacak (5 kitap)

2 Beğeni

İllüstrasyon şu baskısı yetişmez de ciltli de sanmıyorum

Ciltlilerin geleceğini alacakaranlık serisini ciltli bastıkları dönem haber vermişlerdi

En son illustrasyon şu baskı sebebi ile normal ciltliden vazgeçmişlerdi diye hatırlıyorum

fire&blood tüyapa yetişecek diye biliyorum

3 Beğeni

Çok güzel haber. İnşallah diyelim :slight_smile:

1 Beğeni

Anaaaam, Burcu abla siz ne ara geldiniz? Hoş geldiniz.

2 Beğeni

hoşbuldukkk, asında hep burayı okuyordum da yazmamıştım… uzaktan uzaktan izliyordum:D

2 Beğeni

Evet evet aslında Instagram’dan sormuştum zaten “foruma gelir misiniz?” diye, aynı cevabı almıştım o zamanda, tekrar hoş geldiniz. Valla çok mutlu oldum aileden birini görmüş gibi :blush:

2 Beğeni

Merhaba. Sizi takip ediyorum diyemem ama ara sıra bakıyorum. Hoşgeldiniz aramıza. :+1:t2:

1 Beğeni

@Fahrettin Merhaba Kafka yayınlarından çıkan 3 Kafka kitabı dışında diğer Kafka kitapları için bir hazırlık var mı?Dava kitabının künyesinde sizin isminiz de olduğu için bilginiz olabilir diye sormak istedim.