Etkinlik: Rıhtım Discord'ta Zaman Çarkı Sohbeti

Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle konuyu doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim. Aslında Zaman Çarkı Başlığının altına yazmaya niyetlendim önce ama orada epey mesaj var, arada kaybolabilir.
@Buyicii ile bunu asıl başlıkta konuşmuştuk aslında, sonradan güzel bir fikir olduğuna karar verdik.
27 Şubat 2021 Cumartesi saat 21.00’da Kayıp Rıhtım Discord sunucusundaki sesli kanalda toplanıp Zaman Çarkı üzerine keyifli bir muhabbete ne dersiniz?
Zaman Çarkı oldukça büyük bir seri ve burada konuşmak her ne kadar zevkli olsa da seri öyle bir derya ki görüşlerimiz, fikirlerimiz yazılı sözcüklere sığmıyor. Bu yüzden dileyenlerle yukarıdaki tarihte toplanıp Dünyanın Gözü, yeni dizi uyarlaması ve gidişata göre daha pek çok konu üzerinden keyifli ve samimi bir sohbet gerçekleştirelim.
Ne dersiniz, Zaman Çarkı döner ve çağlar gelir giderken Yenidendoğan Ejder gibi zamanın rüzgârlarına binmeye var mısınız?

3 Beğeni

Ben sadece dinlemeye katılırım. Ama katılırım yani.

1 Beğeni

Huurreahh…! Sonunda ilk kitapta bol bulunan hancılardan biri olabileceğim. :))) Güzel bir muhabbet olacak kesinlikle.

Dostlar, etkinlik için tüm zaman çarkı okuyanları bekliyoruz, etkinlik halen günceldir.

Sormak istiyorum, acaba başka kitaplar ve seriler hakkında da bu tarz etkinlikler olacak mı ?

Şahsen ben böyle bir etkinlik için çok heyecanlıyım. Şuan pek katılım olmayacak gibi ama katılım olursa elbette başka seriler içinde düzenlenir.

Umarım olur, ben Zaman Çarkını okuyalı birkaç yıl oluyor ama katılım yapmak isterim, saati ne zaman olacaktı acaba ? Açıklamayı tekrar okuyunca gördüm, teşekkür ederim.

2 Beğeni

Valla katılım ne düzeyde olacak bilmiyorum ama tutarsa neden olmasın, bence epey eğlenceli olacak.

Şimdilik 4 kişiyiz herhalde. Bu akşam saat 9da olacak etkinliğimiz. Daha fazla katılım bekliyoruz…

1 Beğeni

Aslında başka yerlerden de duyurabilsek belki katılım artar ama bir taraftan da deneme gibi olacak, bilemedim.

1 Beğeni

Bencede 3 4 kişi bile en azından demo için yeterli. Güzel verim alırsak, daha da buyuyebilir.

Seriyi bitirseydim bende gelirdim. Ama şimdi gelirsem spoiler yerim. Seri bittince etkinlik hala devam ediyorsa katılmayı çok isterim(ipucu: Seriyi çok sevmeme rağmen 3 yılda ancak 6. Kitaba kadar gelebildim. Bu gidişle bu seri benim için 10 yıl da bitmez :grinning::joy:)

Tartışma daha çok Dünya’nın Gözü üzerinden gidecek aslında, derinlere iner miyiz bilemiyorum.

2 Beğeni

O zaman ben de katılırım.

10 15dk gecikebilirim. Malum çocuk var evde. :slight_smile:

1 Beğeni

Sorun değil, o zamana anca toplanırız herhalde.

1 Beğeni

Evet bende hazırım etkinlik için. @Elmakurdu23 @Asklopedia @atakangngor hazırsanız bekliyoruz.

Discord’ta Ses Muhabbet kanalında beklemekteyim.

elektik gitti bnde çok özür diliyorum geri gelirse katılmaya çalışacağım

1 Beğeni

Üzgünüm yeni gördüm mesajınızı. Bugün hemen başlayacağınızı bilmiyordum.

1 Beğeni