Everest Yayınları Soru Hattı

Everest Yayınları da forumumuzun soru hattında bizlere eşlik etmeye devam ediyor.

Yayınevi yetkilisi: (@everest )

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

5 Beğeni

Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Samsatlı Lukianos’a ait Tanrıların Konuşmaları kitabının içeriği daha önce Kültür ve Turizm Bakanlığının bastığı Samsatlı Lukianos Seçme Yazılar I-II-III ile aynı mıdır? Bir de bu eserin baskısı şu an sitelerde gözükmüyor tekrar baskısı yapılacak mıdır?

Hoşgeldiniz efendim :blush: demek Alfa çatısı yerine marka bazlı soru hatları oluşturuldu. Güzel olmuş

Hoşgeldiniz.
Ahmet Telli ve Nihat Behram toplu şiirlerin olduğu baskılarda hem iki değerli şairlerimizin şiirlerine tek kitaptan ulaşabilmek hem de baskı kaliteleri, kağıdın verdiği hissiyat çok güzeldi. Başka şairler için de bu tarz düşünceler Toplu şiirlerinin basılma düşüncesi var mı? ( Eliot’un bütün şiirleri ciltli baskı basılsaydı keşke)

Everest’in geçmiş yıllar da bastığı Çehov toplu öyküler de (8 kitap) yayın programınıza yakın bir gelecekte dahil olma ihtimali var mı ( Çehov’u 1 veya 2 cilt olarak toplu baskı düşünceniz olabilir mi)

Merhaba, hoşgeldiniz.
Madeline Miller’in Akhilleus’un Şarkısı adlı kitabı bir kaç sene önce Everest Yayınlarından çıkmıştı. Bu kadar az bilinen bir kitabın Türkçeye çevrildiğini görünce çok sevinip hemen almıştım. Yazarın son çıkan kitabına dair bir planınız var mı acaba?

Nazlı Eray’ın kalan kitaplarını basacak mısınız?

Orhan Kemal’in Tefrika romanlarını tek cilt olarak yayımlamışsınız. ( Kaybolan Romanlar (Yüz Karası - Uçurum - Kenarın Dilberi) )

Örneğin Küçük Adamın Romanı, Hanımın Çiftliği gibi hatta toplu oyunları gibi başka Orhan Kemal toplu baskılar da görme ihtimalimiz var mı?

2 Beğeni

Merhaba,
Elimdeki Sherlock Holmes 3.cilt kitabının şömizi yırtıldı. Yardımcı olma imkanınız var mıdır?

İyi günler, Annie Proulx’un Brokeback Dağı yeniden basılacak mı?

2 Beğeni