Evinizdeki/kütüphanenizdeki Figür ve Özel Biblolar

IMG_20200712_114305|375x500

Uzun süredir düzenleyemediğim kitaplığım ve çizgi roman dolaplarımdan Barbar Conan ağırlıklı figürler ve biblolar

16 Beğeni

Zamanında ben de Conan figürleri toplamak istiyordum ama nasip olmadı. Valeria ve Arnold figürü çok güzel. TR’de nereden bulabilirim acaba? Genel olarak bu figürler çok gözükmüyor ortada :confused:

Bu figürler Mcfarlane 1. ve 2. Seri Conan figürleri. Artık üretilmedikleri için özellikle sıfır ürün fiyatları oldukça yüksek. Büstler ise Dark Horse limitli üretimler. Onları sıfır bulmak ise daha zor. Mcfarlane figürlerinin bazılarını Gittigidiyorda ve letgoda bulabilirsiniz. En üstte yer alan küçük büst ise benim çok sevdiğim bir frankofon çizgi romanı olan Thorgal’in figürü. Thorgal, İskandinav mitolojisi, bilimkurgu ve fantastik ögeleri müthiş bir şekilde harmanlayan ve tablo gibi çizimleriyle tam bir başyapıt. Thorgal’in yaklaşık 40 sene süren kendi serüvenleri birkaç sene önce son bulmuş, yerini başka yazar ve çizerlerle Thorgal evreninden oğlunun, kızının ve diğer yan karakterlerin öykülerine bırakmıştır.

Figür toplamaya son vermeyi düşünmeliyim :roll_eyes: :sweat_smile:

25 Beğeni

13 Beğeni

Aşırı güzel görünüyorlar :heart_eyes:

1 Beğeni

Popüler kültür sağ olsun, her kitaplıkta muhakkak olması gereken figürleriyle Funko Pop! iyi para kazandı. :sweat_smile:

1 Beğeni

Avatar figürleri inanılmaz tatlıymış😍 ama keşke güler yüzlü yapsalarmış. Aang’in surat ifadesi öyle olmamalıydı

1 Beğeni

Kendisine gülmek daha çok yakışıyor :slight_smile:

Çok harika ya :heart_eyes: Kıskandım vallahi.

1 Beğeni

Direkt gözüme çarpan “Rüzgarın Adı” oldu. Nereden kaç liraya aldınız acaba sorabilir miyim muhteşem gözüküyor.Aşırı beğendim.

Amazon’dan aldım. Teslimat Türkiye için değildi o yüzden tam bir fiyat veremem. Türkiye’ye gönderim var ama almaya çalıştığımızda kitabın parası + kargo ücreti (en son 20 dolardı sanırım) karşımıza çıkıyor.

1 Beğeni

Aramıza yeni katıldı. :smile:

7 Beğeni

cCc krueger reiz cCc

Birde hotwheels koleksiyonum var çok şükela seçmece ama ayrıntılı çekmeye üşendim.

4 Beğeni

Kütüphaneme yeni eklenenler

8 Beğeni

Bu yeni geldi, daha diğerlerine kavuşturamadik :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni