Film Soundtrack Kamarası

Code Geass’ın ilk bölümünü izledikten sonra bir süre devam etmemiştim. Sonra bu gönderiye denk gelip sizin yazınızı okuyunca bu şarkıyı animeyi bitirdikten sonra dinlemek için beklettim. Şimdi gerçekten de gözlerim yaşlı. :slight_smile:

1 Beğeni

Filmden daha başarılı bir müzik kesinikle. Filmi izleyeli yaklaşık iki ay oldu ancak müzik kafamın içinde dönüyor zaman zaman filmden daha fazla etki bıraktı.

Ek olarak bunu da atayım filmin ünlü olan müziğinden daha güzel olduğunu düşünüyorum filmde çaldığı yerler de düşnünce oldukça etkileyici buluyorum.

1 Beğeni

Sadece film değil oyun ve dizi soundtracklerinin olduğu bir listem var. Kasmıştım biraz isteyen bakabilir.

2 Beğeni

Mükemmel bulduğum iki soundtrack albüm

2 Beğeni

The Fountain

Little Miss Sunshine

The Theory of Everything

1 Beğeni
1 Beğeni

Gayet iyi hiç aklıma gelmez

Sevdiğim diğer film müzikleri paylaşıldığı için (Amelie, I’m Juli, Ghostbusters vb.) onları tekrar eklemedim ama bu başlıkta Submarine’in müziklerini görmediğime epey şaşırdım.

Arctic Monkeys ve The Last Shadow Puppets’ta da pek çok bestesini dinlemiştik ama bu albüm başlı başına bir Alex Turner harikası olduğu için ayrı bir seviyorum.

1 Beğeni

“Gom Jabbar” ile “Leaving Caladan” parçalarını sevdim. Genel olarak çok iyi olmamış bence.

2 Beğeni

Üstüne tanımam…

Şehrin Azizleri filminden rahatlatan bir müzik.

1 Beğeni