Forum Anıları

Eski magazin olaylarını tekrar gündem haline getiren bir kanal vardı şokopop diye, onun forum versiyonu sanırım.

6 Beğeni

İçimizde provokatörler vardı. İsminin baş harfi @Ufuk :slight_smile:

@narpal başlık eski iletiler içerisinden yanlış anlaşılma vs nedeniyle komik, eğlenceli iletiler için açılmış ama bizde pek öyle şeyler olmuyor. Bizde en komik iletiler @Ozgur 'ün kelime yanlışlarından çıkıyor. :slight_smile:

9 Beğeni

Benim içimde de ben mi görmüyorum acaba diye bir merak vardı hatta açılma sebebi de biraz oydu haberim olsaydı keşke. Ama olsun bir konu uğrana forumu karıştırabilecek koca yürekli kişiler çıkar belki… :d

@Howl aynen o düşünceyle açmıştım, cümlenizde sanırım fazla oldu.

İlk başta daha anlaşılır olması nedeniyle öyle düşünmüştüm ben de ancak aklıma bu gelince neden olmasın dedim. Ki zaten forumda kitaplar ve ve okuma üzerine çok güzel konular var. Çoğu zaman ben de onları okumayı tercih ediyorum. Pasif olmuş aktif olmuş çok da önemli değil. :d

Bu arada bahsedilen forum muhtarı şu an neyle meşgul, şanını ve namını duyduk da kendisi ortalıklarda görünmüyor.

4 Beğeni

Başlık ismini forum anıları diye değiştirmek de bir seçenek olabilir :slight_smile:

4 Beğeni

Başlık ismi “Forum Anıları” olduğunda anlaşılır oluyor. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Ee başlamıyor muyuz? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sözü size bırakıyorum @Rena @anon6571210 @Melisa @alper @SJack @narpal @Howl ve @cankutpotter -unuttuğum varsa ses versin.
Ben hâlâ çöm sayılıyorum aranızda :d

5 Beğeni

Vallaha nasıl başlasam ki?
Bu forumun bayağı eskilerinden biriyim desem yeridir. Eski forum günlerini de sayarsak on yılı aşkın bir süredir buralarda yazıp çiziyorum.
Öyle komik veya olay yaratıcı bir şey değil de bugün aklıma Rıhtım’a beni getiren Percy Jackson ve Olimposlular serisiyle ilgili yaptığım araştırmalar geldi. Daha kitap serisini okumadan önce sanırım ya buradaki ya da Hortkuluk Avcısı’ndaki forum başlığını delicesine okur, insanların seri hakkındaki yorumlarıyla heveslenirdim. Daha dokuzuncu sınıftaydım o zamanlar… Vay be, ne güzel günlerdi yahu…
Dipçik: Başlığın forum anıları olarak değişmesi daha güzel olmuş bence bu arada.

5 Beğeni

Bu başlık biraz yardımcı olabilir sanırım o_O Cadı devamını yazmadı, artık siz yeni kanlar yazarsanız ^^

6 Beğeni

Gönderdim ben, kargo bkm’den geldi sanıp geri iade etmiş :slight_smile:

@alper kurbağa deyince aklıma küçükken kurbağalı bir hikaye kitabım vardı, o geliyor. Hikayenin belirli yerlerinde vırak sembolü vardı, onu görünce sağ üstte butonuna basıyordun, kurbağa sesi çıkıyordu kitaptan, o zamanlar çok büyük bir teknolojiydi :smile: Sana da ondan alacağım :slight_smile:

7 Beğeni

Özeli açığa çıkardın ban sebebi.

O zamanlar farkedememişim. O zaman 30 kere ban. @Howl

howls-moving-castle-howl

Gidiyorum, sen de rahatla ben de.

1 Beğeni